Şimdi Ara

SATILMIŞTIR__Msi 990fxa gd 65 Sıfır 300>250 tl oldu Takas imkanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sivas
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SATILMIŞTIR__Msi 990fxa gd 65 Sıfır 300>250 tl oldu Takas imkanı
    Ürün satılmıştır.Mymusic25 e hayırlı olması dileğiyle.
    Msi 990fxa gd 65 Sıfır 250 tl Pazarlık yok
    2 aylıkken anakart garantiye göndermiştim 28.05.2012 tarihi itibariyle yenisi elime geçti.kutu açılmamıştır statik poşetinin içinde durmaktadır.
    webden aldan alınmıştır full kutu fatura vardır.
    Takas düşünülür.
    yok malın kötü şu bu fiyata veriyor diyecek arkadaşlar gidip oradan almanız sizin için hayırlıdır.
    İndirim isteyen arkadaşlar gigabyte 890gpa da var elimde onu vereyim 180 tl den. böylece pazarlık yapmamış oluruz.
    Pazarlık içeren mesajlara cevap verilmemektedir.Başlıkta yazdığı üzere pm attık neden cevap vermiyorsun diyen 7-8 arkadaşa ithafen....
    Sanal pazardan satış yapılır %5lik fark alıcıya yansıtılır.

Kargo ücreti kesinlikle alıcıya aittir.

Takas Logitech z5500 sorunsuz ile olabilir.
    yeni ekran kartı olabilir 22 inch dvi bağlantılı led monitor olabilir.
    androidli telefon olabilir. duruma göre anlaşılır.
    Yeterki anlaşmak isteyin. yada başka bişi.
    Çer çöple işim olmaz.
    http://www.tabletburada.com/tablet-pc-modelleri/255-ainol-novo-7-tornados-tablet-bilgisayar.html bu tableti 16gb kartlı kargolu ve deri klavyeli kılıf ile almanız karşılığında da takas olur 239tl gibi bir fiyata geliyor. yadahttp://www.tabletburada.com/tablet-pc-modelleri/261-ainol-novo-aurora-2-tablet-bilgisayar.html laırsınız klavyeli kargolu farkı ben öderim size.
    takas durumunda kendi ürünlerime güvendiğimden karşı taraftan ilk önce ürünü isteyeceğim.
    Kimsenin hakkını yemek gibi bir düşüncem yok.
    ilk önce para sonra kargodur.
    ölü fiyatına vermem.
    iletişim pmden 05053324146 Muhammed AYDOĞDU

En ucuz
    http://tr.msi.com/product/mb/990FXA-GD65.html

Teknik Detaylar
    İşlemci

• AM3 / AM3+ soketli 64bit AMD® Phenom II X8/X6/X4/X3/X2, Athlon II X4/X3/X2 ve Sempron işlemcileri destekler.
    Yukarıdaki açıklamalar bilgilendirme amaçlıdır. Uyumlu işlemciler için İşlemci Desteği bölümüne bakınız.

Hyper Transport Bus

• HyperTransport 3.0 ile 5200MT/sn'ye kadar hızları destekler

Yongaseti

• AMD® 990FX ve SB950 yongaseti

Bellek

• 4 adet unbuffered 1.5 Volt DDR3 800/1066/1333/1600/1800*/2133* (OC) DRAM destekler (32GB Max)

Yuvalar

• 2 ad. PCI Express 2.0 x16 slotu
    • 4 ad. PCI Express 2.0 x1 slotu
    • 1 ad. PCI slotu (3.3V/ 5V PCI bus arayüzünü destekler)

Tümleşik SATA

• 6 ad. SATA III (1~6) portu (AMD® SB950)
    - 6Gb/sn'ye kadar depolama ve transfer hızı

RAID İşlevi

- SATA III 1~6 portları RAID 0, 1, 5, 10 modlarını destekler (AMD® SB950)

Hatırlatma...
    • RAID kurulum disketi bazı bölgelerde opsiyoneldir. Kurulum disketi için gerekli dosyaları web sitemizden indirebilirsiniz.

USB 3.0

2 ad. USB 3.0 portu (NEC® D720200)

Ses

• Realtek® ALC892 yongası
    - Gerçek Blu-ray Ses desteği
    - Jak algılama özelliğine sahip esnek 8 kanal ses
    - Azalia 1.0 uyumlu

LAN

• PCI-E GbLAN Denetleyici (Realtek 8111E)
    - Tek yonga üzerinde tümleşik Fast Ethernet MAC ve PHY
    - 10/100/1000 Mb/s
    - PCI-Express Bus v1.0a özellikleri ile uyumlu

Dahili G/Ç Konnektörleri

- 1 ad. ATX 24-Pin güç konnektörü
    - 1 ad. 8-pin ATX 12V güç konnektörü
    - 1 ad. CPU FAN / 4 ad. System FAN
    - Ön panel ses
    - Ön panel konnektörü
    - Kasa açık uyarısı
    - 2 ad. USB 2.0
    - 6 ad. Serial ATA III
    - 1 ad. Seri port konnektörü
    - Clear CMOS (jumper)
    - 1 ad. SPDIF-out
    - 1 ad. TPM modül konnektörü

Arka Panel G/Ç Portları

- 1 ad. PS/2 Fare/Klavye
    - 1 ad. Clear CMOS
    - 1 ad. Koaksiyel SPDIF
    - 1 ad. Optik SPDIF
    - 8 ad. USB 2.0 portu
    - 2 ad. USB 3.0 portu (mavi)
    - 1 ad. RJ45 LAN
    - 6'lı ses giriş

Ebatlar

• 30.5cm(U) x 24.4cm(G) ATX

Montaj Yuvaları

• 9 ad. montaj yuvası
    Fiyat : 316 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 2 Ekim 2012 Satıldığı Şehir : Sivas Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Sürat Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Sıfır Asus EAH 6850 DirectCU ile takas ?
  • quote:

saameet_06 Tarih 4 Haziran 2012; 14:52:24
    Sıfır Asus EAH 6850 DirectCU ile takas ?

ilginize teşekkürler nakit ihtiyacım bulunmaktadır ve 7850+ ekran kartı ile olur.
  • pm...
  • pm cevaplandı satışa devam.
  • http://resim.donanimhaber.com/m_62790316/mpage_1/f_/key_//tm.htm#62790316
    Takas düşünürseniz sivas içi elden yapabiliriz
  • Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://resim.donanimhaber.com/m_62790316/mpage_1/f_/key_//tm.htm#62790316
    Takas düşünürseniz sivas içi elden yapabiliriz

Netbook ilgimi çekmiyor ilginiz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptor32 -- 1 Ekim 2012; 13:25:26 >
  • Bunun ölüculukle alakası yok bu alişveristir Ben fiat veririm sen isine gelirse verirsin gelmezse vermessin sonucta elinden zorla Alan yok INş istedigin fiyata satarsin

• http://www.vatanbilgisayar.com/msi-990fxa-gd65-990fxa-gd65-am3+-amd-990fxsb950-ddr3-2133mhz-(oc)-sata-30-usb-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=56108

sifiri vatanda 255 tl

adam 300 ze satınca sorun yok ama indirim isteyince bi arkadaş ölücü diye etiketliyo kendisi acık göz para göz haberi yok
  • quote:

clubber80 Tarih 29 Temmuz 2012; 15:22:50

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-990fxa-gd65-990fxa-gd65-am3+-amd-990fxsb950-ddr3-2133mhz-(oc)-sata-30-usb-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=56108

sifiri vatanda 255 tl

adam 300 ze satınca sorun yok ama indirim isteyince bi arkadaş ölücü diye etiketliyo kendisi acık göz para göz haberi yok

beğenmiyorsan gider ordan almanız sizin için hayırlıdır.
    şimdi bide bak istersen ha arada stokta yok yazısını görüyormusun ?
    diğer taraftan indirim öyle olmaz.ürün 380tl iken 280tlye burda fiyat verilirken, 220 teklif etmek teklif değil ölücülüktür.Kendi ürünün olsa öyle demezdiniz sanırsam.

• Bir ufak kardeşini kullanıyorum(GD55), güzel anakart.
    Hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 5 Ağustos 2012; 15:06:55 >
  • Teşekkür Ederim FasTBoY
  • hocam ölücünün fiyatına doğru yaklaşmışsınız..hayırlı sayışlar..
  • wallaha napalım forum ölücü doluymuş.
  • İlanı çok açık ve net olmuş izninle bende bazı cümlelerini kullanmak isterim. Bu arada bende msı alayım dedim ve gd-55 kullanıyorum tek sıkıntım güncellemenin gigabyte gibi sık çıkmaması. Arkadaşla aynı zamanda aldık 11 tane güncelleme çıktı onda bende çıt yok :D . Vatan hakkaten ikinci elin çok aşağı çekilmesine neden oluyor bunu yakalamaksa o fiyatlarda alıp ikinci eli ona göre belirlemekle olur ancak. Yav dolmuşum buraya denk geldi 7850 yi bende düşünüyordum bigün indirimle ocli modellerin vatanda 100 tl aşağı satıldığını görünce 2. elden vazgeçtim çünkü 6870 kartı 300 e satıyolar takas teklifi sunuyorum adamlar 320 daha istiyo ben de satıp 230 eklesem daha ucuz olacak diye düşündüm. Adama 150 verem desem ölücü olacağım zor bu işler. Hayırlı satışlar.

• Pm...

• quote:

erginy15
    İlanı çok açık ve net olmuş izninle bende bazı cümlelerini kullanmak isterim. Bu arada bende msı alayım dedim ve gd-55 kullanıyorum tek sıkıntım güncellemenin gigabyte gibi sık çıkmaması. Arkadaşla aynı zamanda aldık 11 tane güncelleme çıktı onda bende çıt yok :D . Vatan hakkaten ikinci elin çok aşağı çekilmesine neden oluyor bunu yakalamaksa o fiyatlarda alıp ikinci eli ona göre belirlemekle olur ancak. Yav dolmuşum buraya denk geldi 7850 yi bende düşünüyordum bigün indirimle ocli modellerin vatanda 100 tl aşağı satıldığını görünce 2. elden vazgeçtim çünkü 6870 kartı 300 e satıyolar takas teklifi sunuyorum adamlar 320 daha istiyo ben de satıp 230 eklesem daha ucuz olacak diye düşündüm. Adama 150 verem desem ölücü olacağım zor bu işler. Hayırlı satışlar.

İlk önce hayırlı satışlar dileğin için teşekkür ederim.
    yoruma kapalı olmasına ve açıkca belirtmeme rahmen vatanda olmayan sadece sitesinde görünüp olmayan ürünün %25 indirmli fiyatını örnek göstermek ilginç bir olay onuda geçtim diğer firmalarda vatanın sitesinde yazdığı olmayan anakart için fiyatlar çok farklı ki ben webdenal.com dan almışım. ikinci el fiyatında sıfır kullanılmamış ürün biraz insaf lazım değil mi. benim aldığımda 412 tl gibi bir fiyattı hangi adam güncel bir konfigirasyonu ikinci el kullanılmış garantili/garantisiz ürününü yaklaşık %50 zararına verir ki. Diğer taraftan ben pazarlık yok yazmışım gelen giden pazarlık merakında daha fiyat düşürebiliriz modunda. bende sıkıldım. öyle ilginç teklifler geliyorki yok kargoyu karıla yok havaleyi düşerim yok sanal pazardan farkı karşıla yok öğrenciyim facebook linkinde foto gönderenler. ya ben çok safım ya millet çok akıllı. Ben esnaf değilim ki 3 kuruş için yalan söyleyeyim. ben 3-4 bin tl lik alış verişim olmuş referanslı yada referansız. 2kere dolandırıldım.(Birisinin davası sürüyor) umrum da değil. Ben öbür dünyaya inanırım hesaba çekilmeye inanırım. 3 kuruş için kimseyle muhattab olmak istemem. Bu hakkımı helal edeceğim manasına gelmez. Bu alışveriş işinde öğrendiğim birşey varsa oda alında satanında razı olması yoksa o şeyen hayır gelmiyor.
    kutu solumda duruyor. saphire pureblack 990fx kullanıyorum şuan. ha hiç almasaydım gigabyte 890gpada kalsaydım keşke diyorum. ama bu hakkımı yedireceğim manasınada gelmez.
    Bende dolmuşum. o kadar yorum var sildirmiyorum özellikle ki bir gün gelir o kişilerin ilanına yazayım diye.

• bir indirim daha olursa tadından yenmez valla :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.