Şimdi Ara

Satılmıştır... İlgilenenlere teşekkürler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Satılmıştır... İlgilenenlere teşekkürler...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    234 Mesaj
    Katılım Zamanı
    07 Şubat 2007

Satılmıştır...
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikhail Bakunin -- 24 Ekim 2008; 0:27:04 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Katılım Zamanı
    22 Ocak 2006

dostum bir telefonda böyle cihaz gönderiyorlarsa bravo onlara, bu konuyu biraz daha açar mısın.
    |
    |
    Katılım Zamanı
    07 Şubat 2007

Evet aynen öyle...

Logitech müşteri hizmetleri Türkiye'dekinden farklı. İnternet sitesindeki ücretsiz müşteri hizmetleri telefonunu aradığınızda Türkiye değil direk Hollanda'daki müşteri hizmetlerine bağlanıyorsunuz. Orada çalışan Türkler sizin sorununuzla ilgileniyor. Benim Logitch Z - 5500'ümün garantisi halen devam ettiğim için böyle bir sorunum olduğundan bahsettim. Optik girişteki bir temassızlıktan dolayı kontrol ünitesinin sorunlu olduğunu belirttim ve Türkiye'de alışık olmadığım bir şekilde cevap aldım ¨Adresinizi verin hemen yollayalım yeni kontrol ünitesini¨ dediler...Evet ciddiyim... Aynen bunu dediler... Biz Türkiye'de süründüren servis anlayışına alıştığımız için böyle hakkını veren teknik destekler gerçekten şaşırtıyor... Açıkçası ben de ilk başta inanmadım, baştan savdıklarını düşündüm ancak bir hafta bile sürmeden adresime Hollanda'dan UPS Kargo ile yepyeni kontrol ünitem geldi...

İşte olay budur... Alacak kişiye istediği taktirde Z - 5500'ün faturasının bir fotokopisini de verebilirim...
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Çavuş
    94 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    13 Eylül 2007

Bende de aynı üründen var müthiş bir şey. Ürün kalitesi ve satış sonrası hizmet diye işte buna denir, 100 tam puan.
    |
    |
    sevindi42, canikoblivan, serkankırıkcı, alperakis, 1881-193∞, mavisis-dh, mustafaagungor, mitxen, aspava30, darkraider, salihkçk09, 23cool05, omaTR, MrWrong, bahadir1972, Rotweiler, ozansusuz, KojiroHyuga03, tadanyz, ahmethatip, ismail671, netmania, technician77, kaanhoca, iNFeRNuS, selimmmm27, samizdat, geek90, bayhacker80, h.fatih, charnel, sakurek, Blu_Ray, orjinal_parfüm, baltazar1903, manovar, Eagle Claw, delgado505, isolayn007, .GoGoRa., LANVİN1, cenk_fb, TheBaroN!, mkaradas, cihan123, fikobeg, Mthan, SzolnoK, Barzo1905, xCixLandx

Kesinlikle alışveriş yapılmayacaklar!
    susuzdedeli, salihyerli16
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Katılım Zamanı
    23 Mart 2008

Durum
    Forumda değil

simdi herkes birer tane ister:))) adamların da kara listesine geceriz:)
    |
    |
    14 Ağustos 2006

Durum
    Forumda değil

2 Not
    Mrhaba benim z5500 konrol ünitsi bozuldu acaba ücretli göndrirlermi bendeki z5500 garantisi bitti
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.