Şimdi Ara

***SATILMIŞTIR*** Gigabyte GA-MA790X-UD3P AMD ANAKART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kırşehir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anakart; Gigabyte GA-MA790X-UD3P AMD 790X 5200/2000 Mt/s DDR2 1333MHz AM3/AM2+/AM2 Anakart ---->Fiyat 160--->155---->150----->135 TL
     ***SATILMIŞTIR*** Gigabyte GA-MA790X-UD3P AMD ANAKART

Arkadaşlar anakartımı satıyorum herhangi bir sorunu yoktur yaklaşık 1,5-2 aylıktır kutusu garantisi duruyo oc yapılmamıştır.İnceleme linki
    http://www.gigabyte.com.tr/products/mb/specs/ga-ma790x-ud3p_10.html .İlk önce para yatırılır sonra anakart kargoYa verilir.Herkese iyi forumlar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IsPraNo -- 16 Nisan 2010; 14:43:29 >

• ekran kartı 4890 dan dahamı iyi?
  • hocam ekran kartı 4870 ile 4890 arası performans sağlıyor biraz oc ile 4890 yakaladığı hatta geçtiğini testlerde görmüştüm 4890 aratmaz yani:)))ayrıca diretx 11 desteği var...
  • ekran kartının 128 bit olması beni açıkçası bu ekran kartından kıllandırdı :) Sistem süper alana şimdiden hayırlı olsun.. İyi satışlar arkadaş.
  • pm
  • cewaplandıı.arkadaşlar ilana takas yok yazmıştım ilanı iyi okursanız sevinirim
  • ok hocam kusura bakma görmemişim...saygılar..hayırlı satışlar...
  • rica ederim hocam iyi forumlar
  • Güzel sistem hayırlı satşlar dostum nacizane önerim Tek Tek satın hepsini birarada satmanız biraz zor Gibi.
  • Parça satışı yapılırsa bende varım
  • 1750 ye sana bunun 0 ını yaparım ?
  • arkadaşım kimse seni zorlamıyoki al diye sıfırını alıyorsan buyur git ordan al ilanıda baltalama bu tür yorumlar istemiyorum ilanımdaiyi forumlar....
  • fiyatlari revize edersen satısın daha kolay olur
  • pm yollandı, fiyatı makul boyutlara revize ederseniz alıcıyım.
  • pm cewaplandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: IsPraNo

walla arkadaşlar allah herkese sağlık versin bi sağlık sorunundan dolayı acilen satmak durumundayım parça parça uğraşamam zaman kısıtlı alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun...

Sağlık herşeyden önce gelir hocam acil şifalar dilerim hayırlı satışlar
  • eywallah hocam ama o durumu hallettik ama yinede para lasım o yüsden satılıktır kasa
  • pm
  • arkadaşlar ilan değiştirilmiştir,anakart satıştadır ilan günceldir
  • pm...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.