Şimdi Ara

SATILMIŞTIR, EGO TATMİN ALANINA ÇEVİRİLMEMESİ AÇISINDAN BİR AN ÖNCE SİLİNEBİLİR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vatanbilgisayardan alındı hiç kullanımadı sıfır olarak duruyor fatura tarihi 10.12.2011 fatura fiyatı 1761Tl

Fiyatı 1750 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odtulufb -- 23 Aralık 2011; 15:39:38 >

• 10 tl için kimsenin o telefonu senden alacağını sanmam.
  • Şu anda TRde en ucuz fiyatı 1990 tl, 230 lira için matematiği ve ihtiyacı olan benden alır. Ama fiyat konusundaki danışmanlığın için (fikrini soran olmamış olsa da) teşekkürler:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odtulufb -- 13 Aralık 2011; 11:56:50 >
  • odtulu fb

1761 fatura bedeli diyorsun. ben ona istinaden yaptım yorumu. çok bilmişliğin için de ayrıyetten teşekkür ederim. hayırlı satışlar sana.
  • Vatanın yaptığı indirimden aldım, şu anda dediğim gibi hiçbiyerde (Vatan dahil) aldığım fiyatta bulamazsınız Tr de. Son derece makul bi fiyata satıyorum, piyasa fiyatı bilmeden, araştırma yapmadan bu tarz yorumlar yaparak bence sen belli ediyosun çok bilmişliğini(!). Bu forumda sizin gibi insanlar varken yorumu serbest bırakanda kabahat. Sana da hayırlı alış-verişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odtulufb -- 14 Aralık 2011; 19:07:28 >
  • ISLAMBOL dan 1 Pm....
  • quote:

Orijinalden alıntı: odtulufb

Vatanın yaptığı indirimden aldım, şu anda dediğim gibi hiçbiyerde (Vatan dahil) aldığım fiyatta bulamazsınız Tr de. Son derece makul bi fiyata satıyorum, piyasa fiyatı bilmeden, araştırma yapmadan bu tarz yorumlar yaparak bence sen belli ediyosun çok bilmişliğini(!). Bu forumda sizin gibi insanlar varken yorumu serbest bırakanda kabahat. Sana da hayırlı alış-verişler.

vatan 1 indirim daha yapar, kredi kartına taksitle alınır, işte mantık budur,zaten zırt pırt yüzde 25 indirime giriyor.Fatura değerinden 10 tl düşüğüne alınmaz yazan arkadaş haklıdır diyorum,kredi kartına taksit yapıp adına fatura kesiyorsanız alınır,adına faturası olması çok önemlidir,özellikle garantiden iade çıkan durumlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

quote:

Vatanın yaptığı indirimden aldım, şu anda dediğim gibi hiçbiyerde (Vatan dahil) aldığım fiyatta bulamazsınız Tr de. Son derece makul bi fiyata satıyorum, piyasa fiyatı bilmeden, araştırma yapmadan bu tarz yorumlar yaparak bence sen belli ediyosun çok bilmişliğini(!). Bu forumda sizin gibi insanlar varken yorumu serbest bırakanda kabahat. Sana da hayırlı alış-verişler.

vatan 1 indirim daha yapar, kredi kartına taksitle alınır, işte mantık budur,zaten zırt pırt yüzde 25 indirime giriyor.Fatura değerinden 10 tl düşüğüne alınmaz yazan arkadaş haklıdır diyorum,kredi kartına taksit yapıp adına fatura kesiyorsanız alınır,adına faturası olması çok önemlidir,özellikle garantiden iade çıkan durumlarda.

Şu anda da %18 indirim var Vatan'da ama telefonun fiyatı 1.990. Hesabını yaparsanız, %25 indirim yaptığında dahi benim aldığım fiyata gelmeyecek(1820 lira olacak). Geçenlerde ben de %25 indirimden laptop aldım, üzerine 3 sefer %25 indirim yapıldı ama benim aldığım fiyatın 100 lira fazlasına geldi en ucuz. Dolar fiyatı, stok durumu vb fiyatı değiştiriyor. Ayrıca evet benim de çoğu şey için taksit imkanı sunan yerleri tercih etmişliğim vardır ama teknoloji zamanla yarışan birşeydir, indirimin tekrar ne zaman olacağı belli olmaz, ama tabi bekleyebilirsiniz, yakında telefonun yenisi çıkar, bunun da fiyatı düşer:) Anlatmaya çalıştığım, ben dürüstlük yaptım, fatura fiyatını kuruşuna kadar yazdım, iki ay kullanıp, fatura fiyatından hiç söz etmeden çok rahat satabilirdim. Ama dediğim gibi acil telefon ihtiyacınız yoktur, indirim beklersiniz, haklısınız. Şu anda benim verdiğim fiyatı(garantili, sıfır telefona) verecek şahıs ya da mağaza yoktur. Arkadaşlar, telefon burda, ihtiyacı olan alır, iyi alış-verişler.

• Param olsada ben alsam
  • Herkesin ilgisine çok teşekkürler. Cihaz satılmıştır.
  • quote:

Herkesin ilgisine çok teşekkürler. Cihaz satılmıştır.

Satılmış gerçi ama ... Arkadaslara katılmamak elde değil... 10 tl için kimse almaz diye düşünürdüm. Senin satışın değil ama alan adam şaşırttı beni :)

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/htc-htc_sensation_xl-sensation-xl-cep-telefonu---wowee-one-speaker-hediye/productdetails.aspx?I_ID=57931

Şu an itibariyle 1760' a alınabilir :) İşin ilginç yanı 1 haftadır en az alınabilir. Çünkü ben sürekli bakıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bottousa -- 23 Aralık 2011; 11:20:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bottousa

quote:

Herkesin ilgisine çok teşekkürler. Cihaz satılmıştır.

Satılmış gerçi ama ... Arkadaslara katılmamak elde değil... 10 tl için kimse almaz diye düşünürdüm. Senin satışın değil ama alan adam şaşırttı beni :)

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/htc-htc_sensation_xl-sensation-xl-cep-telefonu---wowee-one-speaker-hediye/productdetails.aspx?I_ID=57931

Şu an itibariyle 1760' a alınabilir :) İşin ilginç yanı 1 haftadır en az alınabilir. Çünkü ben sürekli bakıyordum.

Vatan Bilgisayar'da "bugüne özel" %25 indirim var, netten de bakılıp görülebilir gayet "bugüne özel" olduğu indirimin. Bir haftadır filan yok yani, ben de sürekli bi haftadır baktığım için biliyorum, bakan arkadaşlar da doğrulayacaktır, fiyat bugüne kadar 1990 tl idi. Bir hafta kavramınızı sorgulamanızı tavsiye ederim. Ben "bu telefonu daha uyguna bulamazsınız" dediğim tarihte, bulamazdınız gerçekten. Alan arkadaş da gayet memnun halinden, siz onu hiç takmayın aklınız(???)a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odtulufb -- 23 Aralık 2011; 15:38:26 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.