Şimdi Ara

--SATILMIŞTIR--3 Adet PSP orjınal oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha yeni alınmış 3 adet orjinal kutusunda lisansları kullanılmamış psp oyunu satılıktır. PES5 , Pursuit Force , Need For Speed Underground Rivals. İstanbul Maltepe deyim.------------SATILMIŞTIR--------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slash74 -- 9 Şubat 2006 15:41:49 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bunu ikinci el bölümüne yazsan daha iyi olurdu ama madem acmıssın, ne kadara satıyorsun???
  • Fiyatları yukarıda yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slash74 -- 6 Şubat 2006 12:45:49 >

• 40milyona sıfırını satıyor bir arkadaş =) 3tane alana 100ytl.. 70ytlye kadıköydende sıfır temin edilinebilir.. çok pahalı 70ytl ;)
    istanbuldaysan pes5i düşünürüm...
  • Araştıracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slash74 -- 6 Şubat 2006 12:43:29 >

• Hemen al hiç kaçırma hatta buraya yazana kadar al.

• Sen de satıyorsun mesajındaki kötüleme çabasından farkederek araştırdım. bence bu şekilde davranacağına yapıcı olmaya çalışırsan dost kazanırsın ayrıca kadıköydeydim ctesi bütün dükkanları dolaştım zaten orada çalışmışlığımda var 70 milyona bu oyunu alamıyorsun 8o milyon en ucuz bir dükkanda ki bu en ucuz oyunlardan biri olduğu halde insanları yanlış yönlendirmeyelim! Dikkat...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.