Şimdi Ara

satılmıştır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VATAN BİLGİSAYAR'DAN 827 YTL TUTARINDA İADE ÇEKİDİR.TEK ÇEKİM KREDİ KARTI İLE ALINMIŞTIR.

FİYAT:650 YTL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 9 Nisan 2008; 23:14:22 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hocam..şimdiyekadar forumda satılan (benim gördüğüm) en iyi ürün..

hayırlı satışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: GentleGiant

hocam..şimdiyekadar forumda satılan (benim gördüğüm) en iyi ürün..

hayırlı satışlar

Eyvallah hocam...

• hocam akıl vermek gibi olmasın yani yanlış anlama sakın ama bence o çekle vatandan malzeme al sat burda mesela fan fln yani istediğin fiyat değerinde parçalara fiyat verirsin mesela ışıklı fan 15ytl ise sen bize sat 10ytlye gibisinden hem sen hem biz karlı çıkalım olmazmı eğer düşünürsen pm at hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: srknwrx69

hocam akıl vermek gibi olmasın yani yanlış anlama sakın ama bence o çekle vatandan malzeme al sat burda mesela fan fln yani istediğin fiyat değerinde parçalara fiyat verirsin mesela ışıklı fan 15ytl ise sen bize sat 10ytlye gibisinden hem sen hem biz karlı çıkalım olmazmı eğer düşünürsen pm at hocam

Bütün fanları alacaksan hocam tamamdır...

• usta ben onu lafın gelişi söyledim yani burdaki arkadaşlar fln sana söylesin hatta gerek bile yokki sen al malzemeleri sıfır ayarında sat zati sıfır alacan neyse kusura bakma usta kötü bir fikirdi galiba ok
  • 430 ytl ye aldığımız ekram kartına 300 diyoruz...bu gün aldık diyoruz..kimse beğenmiyo..

öyle 5-10 ytl farklar ölücüleri pek tatmin etmez..

aslında tarık hocam vatanın önüne gitsen (hani stat önlerinde vardır ya karaborsa bilet satanlar)(sendeki damping borsa)
    5 dakkada daha yükseğe verirsin (tabi karizmayı biraz yıpratman gerekir)
  • quote:

430 ytl ye aldığımız ekram kartına 300 diyoruz...bu gün aldık diyoruz..kimse beğenmiyo..

aslında tarık hocam vatanın önüne gitsen (hani stat önlerinde vardır ya karaborsa bilet satanlar)(sendeki damping borsa)

Vatan'a rezil olmak var sınunda karaborsacı gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: ankara1234

quote:

430 ytl ye aldığımız ekram kartına 300 diyoruz...bu gün aldık diyoruz..kimse beğenmiyo..

Vatan'a rezil olmak var sınunda karaborsacı gibi

Hocam karaborsacı malı aldığı fiyattan yukarı satar ama arkadaş aşağı satıyor yani beyaz borsacı olabilir

• gercekten guzel fiyat
    hayirli satislar
    ben alirdim ama almayi dusundugum alet vatanda maalesef piyasa fiyatinin 1.5 kati alsam da birsey farketmeyecek maalsef
    yoksa dusunmeden alirdim
  • Eyvallahh

• ama indirimsiz fiyat üzerinden uygulanacak bu çek o kötü işte ama genede iyi bir fırsat istedğim tel henüz gelmedi tr ye gelseydi ben alabilirdim sanırm...

neyse iyi satışlar
  • PM attım hocam...
  • Fanmı lazım dostum

Ve gercekten çok güzel fırsat durumlar iyi olsa kaçırmazdım

quote:

Orjinalden alıntı: srknwrx69

hocam akıl vermek gibi olmasın yani yanlış anlama sakın ama bence o çekle vatandan malzeme al sat burda mesela fan fln yani istediğin fiyat değerinde parçalara fiyat verirsin mesela ışıklı fan 15ytl ise sen bize sat 10ytlye gibisinden hem sen hem biz karlı çıkalım olmazmı eğer düşünürsen pm at hocam

• Tek çekimse %5 veya 6 olması gerek indirim.
  • hocam tam benm şu an aradığım fırsat ama izmir-ankara uzak be
  • quote:

Orjinalden alıntı: mj_pelit

hocam tam benm şu an aradığım fırsat ama izmir-ankara uzak be

Çek tüm tr vatanlarda geçiyor...

• Burada değil çek nakit çil çil 1000 ytl paramı 800 ytl ye satıyorum deseydin sana yinede biryığın pm gelirdi 500 olurmu
    faturası varmı tarihi ne katlanmışmı cüzdandamı ceptemi taşınmış diye.artık yarı fiyatları bile kimseyi tatmin etmiyor.Hadi üç beş tamamda
    bazen dalga geçer gibi teklfler geliyor.

Bu arada alıcak neredeyse hiçbirşeyim kalmadığı gibi paramda kalmadı yoksa kaçırmazdım
  • pm attım bakem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.