Şimdi Ara

[SATILMADI - MAL YOK ;))] OnePlus NORD - 12GB ram 256GB hafıza...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır OnePlus Model #One
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

isteyene yurt dışından OnePlus NORD 12gb/256GB getirebilirim.

siyah veya mavi renk seçeneği mevcut, şimdilik.

alana toplam maliyeti 5500TL olacak, sıfır jelatinli ürün alacak ve kargo benden.

kapora yatırana anında siparişi geçiyorum, ilgilenen acele etsin.

sadece bir adet getireceğim, lütfen ısrar etmeyin.

iletişim özelden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 20 Eylül 2020; 18:18:11 >

• 400dolarlık ürünü 5500tl ye satmaktan harbi iyi iş :D bu telefonun çıkmasındaki amaç zaten ucuz olması diğer çin modelleriyle rekabete girmesi için
  • 8/128 olanı 3900 tl.
  • ikiniz de gidip o fiyatlara bulduğunuz yerlerden alabilirsiniz. gerçek piyasa fiyatlarindan haberiniz olmadığı belli...👍

ben Avrupa fiyatından alabiliyorum arkadaşlar, hayal kurmak isteyenler üstteki iki arkadaşa katılsın. amacı boş muhabbet olmayanlar özel mesaj atsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 2 Eylül 2020; 14:24:3 >
  • Cidden helal olsun op8 fiyatına daha geri bir cihaz satmaya çalışmak. Alkışlıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamın biri Çin'den ucuza alıp sana satmıştır, en ucuz orada.
    hal böyle olunca dünyanın her yerinde böyle mi sanıyorsun?
    an itibarı ile Avrupa'da senin cihaz 699€ sıfırı, inanmazsan gir de bak. sen o fiyata aldın diye kendi durumunu emsal gösteriyorsun. Avrupa'dan o fiyata cihaz gelemez, mümkün değil.
    yani hiç mi düşünmüyorsunuz yazarken arkadaş?!
  • Ya dostum uzatmak istemiyorum ama senden alacak gerizekalımı ki daha uyguna satın alabileceği cihazı sırf sen avrupadan almışsın diye 1500lira fazla verecek? Varmı öyle bi mal aramızda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amma uzattın dostum ya, Avrupa'ya gittik isteyen olursa getiririz dedik - kimseyi zorlamadık, imkan sunduk.
    sen bizi mal arayıcı çıkardın, bak bakalım referanslarıma öyle birine benziyor muyum?!
    önce okuyup, sonra düşünüp, illaki gerekiyorsa anca o zaman yazmakta fayda var bence...
  • İlan başlığına fiyatları yazın da, boşuna zaman kaybı olmasın.
  • Türk milleti çok akıllı ya, kendini de herkes gibi enayi sanıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cihaz ve satış yok arkadaşlar, mesaj atıldığı için ilan üste çıkıyor ama güncel değil.
    başka bir ilanda bu cihazlar daha uyguna satılıyor, ilgilenenler oradan alabilirler.

Hasanguleryuz arkadaşımızın ilanı:
    https://forum.donanimhaber.com/kutulu-kapali-kutu-global-versiyon-oneplus-8-serisi-uygun-fiyat-tum-oneplus-8-serisi-8-8-pro--141577554

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 21 Eylül 2020; 11:13:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.