Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satılıklar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    209 Mesaj
    Katılım Zamanı
    13 Haziran 2001

Durum
    Forumda değil

Athlon Xp 1700+ dlt 1.775v ile 2400mhz daha gider (SATILDI)
    Athlon Xp 1800+ dut 1.85v ile 2300mhz
    8KRAI KT600 board (SATILDI)
    8K5A3+ 4 port raid KT333 board
    256mb Kingston 3200 CL3 Ram
    Msi 5200 128bit
    Aopen psu 300w
    Fsp psu 300w
    Samsung 19" 900IFT camdaki koruyucu tabakada soyulmalar war
    onun haricinde hiç bişiiicii yok

fiyat belirtmedim pm atarsanız sewinirim yer istanbuldayım elden teslim tercihimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeneis -- 15 Şubat 2005, 21:39:31 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

19 Ocak 2005

Durum
    Forumda değil

Pm attım bakarmsın...
    |
    |
    03 Eylül 2003

Durum
    Forumda değil

amd 1,8
    anakart ve 256 ram le 3u bir arada kaç para olur ?
    1,7 anakart ve ram kaçpara olur ?

cvp bekliyorum tşk
    |
    |
  • Teğmen
    125 Mesaj
    Katılım Zamanı
    29 Eylül 2003

Durum
    Forumda değil

2 Not
    8KRAI ve 1700+'a 80$ verebilirim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    484 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Ocak 2004

Durum
    Forumda değil

pm attım
    |
    |
  • Çavuş
    81 Mesaj
    Katılım Zamanı
    19 Ocak 2005

Durum
    Forumda değil

Arakdaş gördügümüz kadarıyla forumdasın ne iş???
    |
    |

Katılım Zamanı
    20 Ağustos 2004

msndeyim
    |
    |
    AlışverişYaptıklarım :BeyazBüyü,Speed-Step,fenomenhaa,Baykaya,cafesnet,kesker,java,arbiter,pSyCo,x-gen,vitro,lazo,Khalkedon,twwrx,highend,Danielmarcos,Biruzec,$idikli,halvet,ajmet,imaginary,Spica,baha,Meneme2002,niyatovic
    o2lisu,Kehribar,apache,Erdemliol,serdar1soz,aeneis,desparatto,nezarruzi,toonjai,magiK,ONIONBUD,tansel,teknikel,truth,s!nan,brtana,trqx,unformat,gökhan_53,ryan cohen,demircibu,Cry Of Cyrus.vitaly_cl,DARTHNAZİ,sierra,cuh65,goblin,kortin,toshieee,eci_i,zee,candostum,expro,driver555,omersener,tuncayantar,zatoci,selweLs,mazhar,Supremum,palet,TцGy ,s@n@ne,eskobar35,saydam,kyorhan,habecan,efece,Alperileri,Timeguard,halitk,sarpuli,wwwengin,pLayer,z.x.c,sentanno,nesferato,skinny,mece,DarthVaderRSi,asefik,süsse,SayGili ,meroboy,imuratk,byRamo Nickini unuttuğum onlarca kişi (:
  • Yarbay
    2096 Mesaj
    Referanslar: 85

Katılım Zamanı
    20 Ağustos 2004

Athlon Xp 1700+ dlt 1.775v ile 2400mhz daha gider
    8KRAI KT600 board

tarafımdan alınmıştır...Portakala teşekkürü bir borç bilirim
    |
    |
    AlışverişYaptıklarım :BeyazBüyü,Speed-Step,fenomenhaa,Baykaya,cafesnet,kesker,java,arbiter,pSyCo,x-gen,vitro,lazo,Khalkedon,twwrx,highend,Danielmarcos,Biruzec,$idikli,halvet,ajmet,imaginary,Spica,baha,Meneme2002,niyatovic
    o2lisu,Kehribar,apache,Erdemliol,serdar1soz,aeneis,desparatto,nezarruzi,toonjai,magiK,ONIONBUD,tansel,teknikel,truth,s!nan,brtana,trqx,unformat,gökhan_53,ryan cohen,demircibu,Cry Of Cyrus.vitaly_cl,DARTHNAZİ,sierra,cuh65,goblin,kortin,toshieee,eci_i,zee,candostum,expro,driver555,omersener,tuncayantar,zatoci,selweLs,mazhar,Supremum,palet,TцGy ,s@n@ne,eskobar35,saydam,kyorhan,habecan,efece,Alperileri,Timeguard,halitk,sarpuli,wwwengin,pLayer,z.x.c,sentanno,nesferato,skinny,mece,DarthVaderRSi,asefik,süsse,SayGili ,meroboy,imuratk,byRamo Nickini unuttuğum onlarca kişi (:
  • Yarbay
    2096 Mesaj
    Referanslar: 85

Katılım Zamanı
    20 Ağustos 2004

Aopen psu 300w

bunuda aldım
    |
    |
  • Teğmen
    209 Mesaj
    Katılım Zamanı
    13 Haziran 2001

Durum
    Forumda değil

hayırlı olsun pega ii günlerde kullan
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

28 Ekim 2004

Durum
    Forumda değil

msn varmı msnden konuşsak
    |
    |
    Alış-Verişlerim. Cafesnet-Öztin-Fatalist-Tosunpasa-mkoyuncu -Turnam-AlpElektronik-kemalakın-nasuhbey-wild-Boratis - 2.elpc pazarı-İncinaz-pc satış-dejavu098-erkandere-brtana-huso-driver-cem77-konsey- zeus5769-alfonzo-hoylolo-xardias-player-MENEME2002-KEHRIBAR-number_oen-İlyus-bynedim-Cemsh-recep38-fastfurious-Alish-inferno-kartal2339-barış-alişeker-drberk2-thunder26-frequen z-arathorn-moncici35-younglions-kadiryildiz84-Darth Vader RSi-afowos-gprs78-MskHoT-senai-korgeneralim-Syn7ax-sakgoz79-MephistophaleS-zamirpolen-zirzop-hanamichi-terminator-black22-ardadsl-Arda05-mmxcakir-Des@latoR-serdarkayhan-mrt.bas
  • Binbaşı
    1076 Mesaj
    Katılım Zamanı
    28 Ekim 2004

Durum
    Forumda değil

pm attım ve msn varsa ordan konuşalım diyorum hala :)
    |
    |
    Alış-Verişlerim. Cafesnet-Öztin-Fatalist-Tosunpasa-mkoyuncu -Turnam-AlpElektronik-kemalakın-nasuhbey-wild-Boratis - 2.elpc pazarı-İncinaz-pc satış-dejavu098-erkandere-brtana-huso-driver-cem77-konsey- zeus5769-alfonzo-hoylolo-xardias-player-MENEME2002-KEHRIBAR-number_oen-İlyus-bynedim-Cemsh-recep38-fastfurious-Alish-inferno-kartal2339-barış-alişeker-drberk2-thunder26-frequen z-arathorn-moncici35-younglions-kadiryildiz84-Darth Vader RSi-afowos-gprs78-MskHoT-senai-korgeneralim-Syn7ax-sakgoz79-MephistophaleS-zamirpolen-zirzop-hanamichi-terminator-black22-ardadsl-Arda05-mmxcakir-Des@latoR-serdarkayhan-mrt.bas
  • Binbaşı
    1076 Mesaj
    Katılım Zamanı
    28 Ekim 2004

Durum
    Forumda değil

msn yok mu ben teklif yapmıştım ama msnden konuşsak diyorum
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Masal
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.