Şimdi Ara

SATILIK Zeynel Dinler İktisat (KPSS-A) kitapları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zeynel Dinler 22. Baskı Mikro Ekonomi (son basım Eylül 2011) ve Zeynel Dinler 7. Baskı KPSS İktisat (son basım Şubat 2012) kitaplarımı satıyorum.

Zeynel Dinler 22. Baskı Mikro Ekonomi kitabının piyasa fiyatı 24,50 TL, Zeynel Dinler 7. Baskı KPSS İktisat kitabının piyasa fiyatı 48,60 TL.

Zeynel Dinler 7. Baskı KPSS İktisat:http://www.ekinyayinevi.com/Products/KPSS-IKTISAT-2012-ZEYNEL-DINLER-EKIN-YAYINEVI.html
    Zeynel Dinler 22. Baskı Mikro Ekonomi:http://www.ekinyayinevi.com/Products/MIKRO-EKONOMI-ZEYNEL-DINLER-EKIN-YAYINEVI.html

Piyasa değeri toplamda 73 TL olan bu iki kitabı 50 TL'ye satıyorum. Kargo alıcıya ait. Aras Kargo, Yurtiçi Kargo veya PTT Kargo ile gönderebilirim. Kitapları sadece 1 ay kullandım ve şu an itibariyle ihtiyacım kalmadığı için satıyorum. Konuların tamamını çalışmadığım için her iki kitabın da sadece ilk 150 sayfasında üstü çizilmiş yerler* mevcut, onlar da her sayfada yok zaten. Kısacası kitaplar sıfıra yakın. Kitapların ikisini birlikte satıyorum, bu yüzden ikisini de alacak kişiler mesaj atarsa sevinirim.

* Kitapta önemli gördüğüm yerleri sarı renk fosforlu kalemle çizdim. Çalışırken hiçbir şekilde okumanıza engel olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksfno1 -- 25 Nisan 2012; 3:57:32 >

• 10 adet hukuk kitabı, 3 adet iktisat kitabı, 2 adet muhasebe kitabı, 1 adet maliye ve cep kitaplarımın hepsini 150 tl ye satacağım,, ilgilenenler 5077300520 telefonumu ya da musbul77@mynet.com adresime mail atabilirler.
  • Kitapları bedava hayrına versene, 50tl nin peşindemi koşuyorsun ihtiyacı olana faydan dokunsun,

Her forum üyesinin ürünlerinin altına çok yazıyorsun ya bedava ver de görelim,  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.