Şimdi Ara

Satılık Yedek Parça Ds4 V2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
78
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ordu İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık Yedek Parça Ds4 V2

Dualshock v2, garantisiz, iki yıl önce aldığım yurtdışı cihazın içinde gelmişti. Temel olarak içindeki film şeritten kaynaklı r2 tuşunda sorun var, yenisini alıp takayım temizleyeyim derken de iç kasa olarak geçen yerdeki tırnaklara ve titreşim motorlarının lehimlerine dikkat etmediğim için iyice gözden çıkardım.

Neticede; film şerit çalışmıyor, iç kasada küçük tırnaklar kırıldı ve titreşim motorlarının kabloları lehim yerlerinden kopmuş durumda.

Bunların dışında kalan tuşlar, pedler, dış kasa, analog başlıkları, usb girişi ve batarya sağlam, sadece sağ analog "bazen" hafif kayma pozisyonunda kalıyor, görselde belirttim. İsteyen gerekli parçaları değiştirebilir ya da sağlam parçaları yedek parça olarak kullanabilir, satılmazsa ben yedek parça olarak elimde tutacağım, kargo ile 175i geçerse fazlasını geri öderim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 160 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ordu Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.