Şimdi Ara

Satılık Xilence 600w xp600 Güç Kaynağı PSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Xilence 600w xp600 Güç Kaynağı PSU
    Modüler güç kaynağıyla değiştireceğim için boşa çıkan güç kaynağımı satıyorum. Faturası kutusu mevcut. 2011 Vatan faturalı. Kargo ücreti alıcıya aittir. Ankara içi elden teslim edilir. 100 tl fiyat pazarlığa açık.

Özellikleri: 80+ Bronze 600w güç kaynağı. Aktif PFC, 135mm Smart Fan, GAMİNG SERİSİ R3 - Güç Kaynağı. Crossfire ve SLI (QUAD) için uygun. Ayrıntılara görsellerden bakabilirsiniz.

Durumu: Üzerinde montaj sırasında oluşan çizikler mevcut bu kısımlarda boyası atmış (görsellerde görebilirsiniz). cm690-II kasada ve görseldeki Boost UPS cihazıyla kullanıldı. montaj sırasındaki sıkıntıyı saymazsak gayet güzel bakıldı ve sorunsuz çalışıyor. Değişiklik için 2 gün önce pcden söktüm. Garantisi sona erdi.

Fotoğraf yüklemede sorun yaşadım link paylaşıyorum şimdilik.

http://pho.to/6YNDn
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.