Şimdi Ara

SATILIK XIAOMI YI 2K 200TL + KARGO DAHİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 SATILIK XIAOMI YI 2K 200TL + KARGO DAHİL
    Merhabalar,

Bir hafta önce forumdaki bir kullanıcıdan satın aldım. İlanda belirttiği üzere sadece 30 saat kadar kullanmıştı.

Ürünü teslim aldıktan sonra lenste hafif çizilmeler ve alt kısımda açmaya dair zorlama işaretleri gördüm. Sonrasında iade için mesaj attım ancak 5 gündür bir yanıt yok. Belki geçerli bir sebepten ötürü yanıt vermediği için kullanıcıyı paylaşmıyorum. Kötü niyet beslemiyorum.

Sıfırını alacak iken eklentileriyle daha uyguna geleceğini düşünerek 370TL ödeyerek satın aldım ancak satıcının belirtmediği durumlar olduğu için gözümden düştü ve bu sebeple satmak istiyorum.

Kamera sorunsuz şekilde çalışıyor. Bahsettiğimin aksi bir durum var ise iade alırım, beyanımda en ufak eksiklik yoktur.

Kargo bendendir.

Resimler aşağıdaki gibidir;
    SATILIK XIAOMI YI 2K 200TL  + KARGO DAHİL

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Öncelikle dürüstlüğünüz için sizi tebrik ederim, açık yüreklilikle yazmışsınız. Ancak satıcı hakkında sizin kadar iyi niyetli düşünemedim şahsen. Bence ismini verip başkaları mağdur olmasın diye sorunlu alışverişler kısmına da konu açabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

Öncelikle dürüstlüğünüz için sizi tebrik ederim, açık yüreklilikle yazmışsınız. Ancak satıcı hakkında sizin kadar iyi niyetli düşünemedim şahsen. Bence ismini verip başkaları mağdur olmasın diye sorunlu alışverişler kısmına da konu açabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Referanslarına bakıp telefon numarası dahi almamıştım.

Zaten basiretimin bağlandığı bir vakte denk geldi. Düşünemeden onay verdim.

Şahıs 1 ay boyunca foruma girmemişti. Sonrasında giriş yapsa da mesajlarımın birine dahi cevap vermedi. Ki mesajlarımı da kırıcı veya tehdit edici şekilde de yazmamıştım.

Kendisini bahsettiğiniz şekilde ifşa edeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.