Şimdi Ara

Satılık xfx 7970 black edition o/c

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık xfx 7970 black edition o/c
    Öncelikle gördüğüm en sağlam kartlardan biri, performans dehşet, oyun oynamak büyük keyif bu kart ile. Evet yapmışlar dedirten bir kart kendisi.
    Ne ısınma ne de ses, evladiyelik bir kart bence.

ürün linki:
    http://www.vatanbilgisayar.com/xfx-fx-797a-tdbc-hd7970-black-edition-oc-gddr5-3gb-384bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=58806
    Buradaki kart. Vatandan alınma, Kutu içerik tam. garantili faturası bende değil.

benim fiyatım 950tl

ilk tercihim elden nakit satıştır.
    Fiyat : 950 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 20 Şubat 2014 Satıldığı Şehir : Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• FOTO VARMI?
  • foto akşama koyabilirim

• bugün 0 ı vatanda 930 tl
  • ______________________________

• indirim iptal,vatan üçkağıtçısı işte isteyen ordan alsın alabiliyorsa

fiyat kalıcı olarak 900tl

Not: Vatan gibi firmaları iyilik meleği falan zannediyorsunuz sanırım, bir daha düşünün bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoktar -- 29 Aralık 2012; 15:07:55 >

• altın kaplama mı?
  • neresini sordun pardon? Vatan'a sor bence neresi altın kaplama diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoktar -- 3 Ocak 2013; 1:55:57 >

• 938tl'den alıp getiren arkadaşdan hemen 50tl fazlasına ben alacağım. O söylediği gün bütün kartlar out of stockdu nedense. şu anda 1226 Törkiş yetele vatanda.
    Onlarda pazarlık payı da yok.

• ya 7970 i bana anlatıyor. ben 7970 Lightning i 850 ye satıyorum. daha 4 ay olmadı kart alınanı. yok ilanı baltalamak değildi niyetim. ama zorla söyletiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC_Hawker -- 5 Ocak 2013; 16:14:54 >
  • senin o koyduğun kartla bu bir mi, senin msi'indan aşağı kalmaz bu elimdeki iyi incele.
    Ayrıca bak bakalım bi tane bile stokda kart var mı? Sanal kardeşim hikaye bunlar, adamlar gösterip vermiyor. Reklam kokan hareketler bunlar.
    Ayrıca 'be' içeren kelimeler kullanırsan bir daha direk şikayet moduna gireceğim. 22 yaşında adamsın, ben senin yaşın kadar 3d ile uğraştım.
    Öncelikle saygılı olmayı öğren karşındakine

• yoo daha geçen haftaya kadar stoklardaydı o kart. ayrıca hala iddialaşıyorsunuz black edition daha üstündür diye. bakın MSI, lightning serilerine GPU reaktör koyar. Bu, voltaj verirken bile kesinlikle kartın yanmayacağını %85 e kadar garanti eder. Devrim niteliğinde bir gelişmedir. Ayrıca SSC katı boğum kapasitörler çok fazla bir şekilde kullanılmıştır. Bu da yüksek kararlılık anlamına gelir OC yaparken. Göreceğiniz gibi çin seddi gibi dizmiş adam oraya.

şu aradaki pcb farkına bir bakar mısınız?

MSI R7970 Lightning

XFX 7970 Black edition

Bu vidyoyuda reklam olsun diye değil, Lightning serisi ile ilgili bir fikir sahibi olabilmeniz için koyuyorum

Özet: XFX, hiç bir modeli ile Lightning serisi kadar güçlü olmayı başaramaz.

Siz "be" söylemime mi takıldınız? :) Saygısızlık yapacak olsam bu kadar basit bir şey neden kullanayım? Sildim gitti. Ufak tefek şeylere takılmışsınız. Özür dilerim. Saygısızlık etmek istemedim kesinlikle. Siz öyle anlamak istemişsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.