Şimdi Ara

Satılık XBOX360 (Arcade falcon) uygun fiyatlı 250 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar,

Elimde bir arkadaşımdan red dead redemption ve gta5 için aldığım xbox360 bulunmaktadır 6-7 ay önce aldım 1-2 hafta oynadım o tarihden itibaren televizyonun yanında duruyor. Tahminime göre falcon diye tabir edilen anakart var.(Bilgi sahibi arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.) Cihaz'ın arkasında hdmi girişi var 2008 üretimi olduğu yazıyor cihazla birlikte 256mb memory card 1 adet wireless controller ve bu controller'ın xbox bağlantı kablosu, adaptörü ve makine 110v ile çalıştığı için(sanırım ürün yurtdışından alınma) 110v to 220v regülatör var kaliteli bir regülatör sıfırı 125tl. (http://www.yesilkoyelektronik.com/adaptor-guc-kaynagi-invertor-fiyat/487-400w-110v-220v-cevirici.html bu üründür.)
    Üründe harddisk yok, 20 30 tane dvd var mafia 2,gta 4 , gta 5 read dead redemption , gears of war, halo gibi yalnız bu dvdlerin haricinde de çizik olduğu için çalışan çalışmayan denemediğim bir çok dvd var sanırım istediğiniz oyunları dvd olarak alıp yada yazdırıp oynayabilirsiniz. Kol'un her tuşu çalışmakta herhangi bir problemi yok cihazda aynı şekilde bir problemi yok korsan dvd oynatıyor(cihaz'ın fw işlemi görüp görmediğini bilmiyorum,dediğim gibi çok ilgim yok o yüzden bir şey diyemiyorum) harici hdd'den oyun oynatıyor mu bilmiyorum denemedim. Istanbul içi elden satmak istiyorum. Yukarıda belirttiğim gibi ben gta5 ve red dead redemption için aldım, xbox live bağlanır mı online oynar mı hdd bağlanır mı bu sorulara cevap veremiyorum. 250 tl
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D3monHunter -- 18 Ocak 2016; 15:09:21 >

• fiyat baya yüksek
    jasper bulunuyor o fiyata
    bence tekrar gözden geçirin
    hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

fiyat baya yüksek
    hayırlı satışlar

Son 2-3 sayfada benzer görebildiğim tek ilan jasper boardlu arcade o da 450tl'ye satıyor arkadaş 2tane kolu var siz örnek ilan gösterin ben fiyatı aşağı çekerim. "baya yüksek" demişsiniz de 300 liranın nesi baya yüksek 100 liraya mı satıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3monHunter

quote:

fiyat baya yüksek
    hayırlı satışlar

Son 2-3 sayfada benzer görebildiğim tek ilan jasper boardlu arcade o da 450tl'ye satıyor arkadaş 2tane kolu var siz örnek ilan gösterin ben fiyatı aşağı çekerim. "baya yüksek" demişsiniz de 300 liranın nesi baya yüksek 100 liraya mı satıyım ?

Siz bilirsiniz hocam şu cihazları 200 lira bandında satıyorlardı isterseniz yorumumuda silebilirim ilan için sıkıntı oluşturmak istemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

fiyat baya yüksek
    hayırlı satışlar

Siz bilirsiniz hocam şu cihazları 200 lira bandında satıyorlardı isterseniz yorumumuda silebilirim ilan için sıkıntı oluşturmak istemem

200tl İle alıp rgh yapmıştım falcom bir makine

Ayrıca her falom makinede korkmanıza gerek yok bunca yıldır çalışıyorsa ve tamir görmemişse alınır
    350 tl yada 300tl ile hdd li bir makine bulmak mümkün gibi bu foalcom 250 tl ile satılabilir Birde mutlaka anakartın altına
    bakmak gerek 3k tamri yapılmışmı sradan kullanıcıların bunu yapması zor ben aldığım falcona bakmış tım hala bir caminin kuran kursunda
    kullanılıyor

• quote:

quote:

quote:

fiyat baya yüksek
    hayırlı satışlar

Yanlış anlaşılmasın, ben ilanda da önceden belirttim tam fiyatından emin değilim diye ama 300 liraya baya yüksek diyorsanız 250 lira yüksek 200 biraz yüksek gibi bir anlam çıkarırım ederi de 150 lira bişi olmuş olur, tepkim onadır.

Fiyatı da revize ettim 250 tl veren gelip elden alır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

fiyat baya yüksek
    hayırlı satışlar

Yanlış anlaşılmasın, ben ilanda da önceden belirttim tam fiyatından emin değilim diye ama 300 liraya baya yüksek diyorsanız 250 lira yüksek 200 biraz yüksek gibi bir anlam çıkarırım ederi de 150 lira bişi olmuş olur, tepkim onadır.

Fiyatı da revize ettim 250 tl veren gelip elden alır.

650 tl xbox360 satan çok tüm xbox360 ların oynatacağı oyunlar aynıdır bu makinede bu işi yapacaktır
    Tecrübeli biri olarak Tamir görmemiş bir falcom bu dönemekadar sağlam kalmışsa jasper den farkı kalmamıştır
    çekinmenize gerek yok Tecrübemi ve ne bildiğimi bilmek isterseniz dükkanımdan youtube videolarımı izleyin

xbox360 ana kartı üzerinde yeteri kadar çalıştım

• D3monHunter kullanıcısına yanıt
    pm
  • D3monHunter kullanıcısına yanıt
    pm
  • Ürün satılmıştır. c.tesi günü murat-60 nickli arkadaşa kargo yapacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.