Şimdi Ara

[İPTAL] Xbox Series X - 2024 Ocak garantili - Microsoft TR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
1.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 [İPTAL] Xbox Series X - 2024 Ocak garantili - Microsoft TR

satışı şu anlık askıya aldım. İlan iptal olmuştur. Teşekkürler

Ilerleyen gunlerde tekrar acarsam eger not birakan arkadaslara bi mesaj atabilirim. tesekkurler.

Merhabalar,

Amazon.com.tr üzerinden Amazon un kendisinden almış olduğum Xbox Series X imi satıyorum. Kendi adıma faturalı.

Ocak 2022de alındı ve 2 yıl Microsoft garantilidir, 2024e kadar garantisi var.

cihazımda sorun yoktur, çok az kullanılmıştır. Tek kolu vardır, orijinal ve kutusundan çıkan koldur.

ek olarak kılıf aldım, onu da vereceğim, kapalı iken kılıfı üstüne geçirip toz almasını engeller, ilk günden beri kılıf içinde bekliyor kullanılmadığı zamanlar.

konsolun portları toz engelleyici ile kapatıldı, kullanılmaya bile oralardan toz girişi olmuyor cihaza.

joystick ise koruyucu ile kullanıldı. Görsellerde gözüküyor

satış sebebim tamamen ekonomik sebeplerdir, kendisi ikinci xboxum ve ilerde yine bütçem olursa tekrar alırım fakat şu an ekonomik neden ile satmam gerekiyor.

alt üst laptop takası vs gibi ürünler için de mesaj atabilirsiniz, takasa da açığım eğer hızlı çözüme ulaşabileceğim bir ürünse değerlendiririz.

teşekkürler, iyi forumlar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 10500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 25 Ocak 2024 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• takip

• Selamlar herkese,

Bazi zamanlar is yogunlugu nedeni ile hemen PMlere donemiyor olabilirim kusuruma bakmayin, aklima geldikce kontrol ediyorum forumu. Eger surecte netlesirsek zaten telefon uzerinden istediginiz an ulasabileceksiniz, Whatspp yada aramalara anlik kontrol saglarim, sadece forum bazen aklimdan cikiyor :)

Gec cevap dondugum oldu ise de, kirdiysam da onlari kusuruma bakmayin. Talep etmeniz durumunda telefonumu paylasirim, anlik olarak 7 24 ulasabilirsiniz bana oradan :)

Saygilarimi sunarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canhoroz -- 20 Temmuz 2022; 23:56:42 >
  • Fotoğraflar güncellendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM atıldı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.