Şimdi Ara

satılık xbox series x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 satılık xbox series x

ürünü 02.06.2022 tarihinde ankaramall mediamarketten aldım arkadaşlar. garantisi microsoft türkiye garantili 10.07.2024 tarihine kadar sürüyor garantisi.ürünü alıp kullanalı 2 ay oldu. toplasanız makinayı 20 kere kullanmamaşımdır. ürünü aldıgımda kolun içinde verdikleri pil dahi bitmedi daha. ben oyun oynarken aldıgım zevk küçükken gibi olacak zannetmiştim ama öyle olmuyormuş . zirveyi far cry 1,pes 2013 ,age of empires 2,mitdown madness 2 ile bırakmalıymışım. yaşımın büyüklüğü sebebiyle hayat kaygısı,sınav stresi , sorumluluk vs den dolayı kendimi makinaya, oyunlara veremedim. ürünün 0 dan hiçbir farkı yok en ufak bir çizik yok 2 aylık makina açıklama yapmaya dahi gerek yok bu konuda. ürünü bilerek bu siteye koydum ilana o kadar yardım alıyoruz sonuçta burdan eger satılmazsa sarı siteye falan koyacam hem burdaki arkadaşlar daha bilgili olur satıcı kadar alıcı da güvenilir olmalı. ankaradaysanız gelip görebilir deneyebilrsiniz. içinde 33-34 aylık gamepass , ve de satın aldıgım riders republic ve crew 2 oyunları vardır arkadaşlar bunların değeri toplam 1300-1400 lira civarı makinayı sıfırlamayacam bunları hediye edecem .ayrıca 350 lira değerindeki Gp Recyko E411 USB Aa-Aaa Şarj Cihazı Gp Recyko 2700 Serisi Aa Kalem Pil 4'lü de hediyemdir bunu hiç kullanmadım bile kolun içindeki pil hiç bitmediği için. pazarlık yok arkadaşlar sırf hediyelerin değeri zaten 1650-1750 lira. siz sadece düğmeye basıp makinayı çalıştıracaksınız 3 sn de . ürünün fiyatı 12.500 tl.

satılık xbox series x

satılık xbox series x

satılık xbox series x

satılık xbox series x

satılık xbox series x

satılık xbox series x

satılık xbox series x

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 12500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 10 Temmuz 2024 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Pc ile takas düşünürsenız detaylı konusabiliriz.

https://forum.donanimhaber.com/oyuncu-bilgisayari--153814954

• Ekstralar hariç satmayı düşünüyor müsünüz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Güzel fiyat mantıklı alan zarar etmez.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.