Şimdi Ara

[Satılık] Xbox One X 2TB SSHD, 12 Ay Garanti, 17 Ay Gamepass | SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
1.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlanı önceden açmıştım fakat ailevi nedenlerden dolayı da pek takip edememiştim. Sonrasında satmaktan vazgeçtim ve elimde olan ST2000LM015 2TB Seagate SSHD'yi ürüne montaj ettim (PS'da bu işlem garanti bozmuyordu, XBOX'ı bilmiyorum). Black Friday satışlarında da gaza gelip PC toplayınca da XBOX'ı tekrardan satmaya karar verdim. Sadece Istanbul içi elden satıyorum. Gelip bakıp, istediğiniz kadar deneyip, kutusuna koyup gidebilirsiniz.

Ürünü 2020 başlarında PS4 PRO sattıktan sonra heves ederek almıştım. Herhangi bir problemi yok, kutusu, faturası duruyor, 12 ay garantisi mevcut.
    Yanında ayrıca 17 ay gamepass üyeliği olan hesabı da isterseniz vereceğim.

Telefondan remote play için joystick clip aparatı hediye edeceğim. Eviniz de local network'ü sağlam bir modem varsa telefonunuzu sabitleyerek istediğiniz yerden oyununuzu oynayabilirsiniz.

Fiyat: SATILDI

[Satılık] Xbox One X 2TB SSHD, 12 Ay Garanti, 17 Ay Gamepass | SATILDI[Satılık] Xbox One X 2TB SSHD, 12 Ay Garanti, 17 Ay Gamepass | SATILDI[Satılık] Xbox One X 2TB SSHD, 12 Ay Garanti, 17 Ay Gamepass | SATILDI[Satılık] Xbox One X 2TB SSHD, 12 Ay Garanti, 17 Ay Gamepass | SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosclofri -- 15 Aralık 2020; 15:28:28 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Game paşa üyeliğini ayrıca satsaniz ne kadara satarsınız hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akifbagci kullanıcısına yanıt
    Olur da cihazı alan arkadaş hesabı almazsa ayrıca verebilirim. Şu an için ayrıca düşünmüyorum.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Disk değiştirmek xbox da garantiyi bozuyor maalesef.

PS bu konuda çok rahat ve sorunsuzken microsoft nedense işi zorlaştırıyor.
  • Malesef xbox ın içi açılınca garanti bozuluyormuş, bilginiz olsun..
  • Pm

• Hocam hayırlı olsun ama arada bi gelen kutunuza bakabilseniz alıcı kişilerde memnun olur sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.