Şimdi Ara

Satılık Xbox One Dark Souls 3 Koleksiyon Sürümü Dark Souls 1 ve Soundtrack Hediyeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Orjinal Oyun #Xbox One
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba,

Aral game de Dark souls 3 PC koleksiyon sürümü tükendiği için xbox one sürümü satın aldım, ürünü bugün teslim aldım ve içinden çıkan,

- Dark souls 3 Xbox One (sıfır cihaza bile takılmadı)
    - Özel Metal Disk Kutusu
    - Özel Soundtrack CD si (Yok kendime ayırdım onu)
    - Xbox One Dark souls 1 indirme kodu

Satılıktır
    Dark Souls severlere duyurulur :)

Ücretsiz kargo.
    Önce ücret sonra kargo ile istediğiniz yere sevk edilir veya Ankara da elden teslim edilir.

@bukalemuns nickli arkadaşa satılmıştır, iyi günlerde kullanması dileği ile

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     Satılık Xbox One Dark Souls 3 Koleksiyon Sürümü Dark Souls 1 ve Soundtrack Hediyeli Satılık Xbox One Dark Souls 3 Koleksiyon Sürümü Dark Souls 1 ve Soundtrack Hediyeli Satılık Xbox One Dark Souls 3 Koleksiyon Sürümü Dark Souls 1 ve Soundtrack Hediyeli Satılık Xbox One Dark Souls 3 Koleksiyon Sürümü Dark Souls 1 ve Soundtrack Hediyeli Satılık Xbox One Dark Souls 3 Koleksiyon Sürümü Dark Souls 1 ve Soundtrack Hediyeli Satılık Xbox One Dark Souls 3 Koleksiyon Sürümü Dark Souls 1 ve Soundtrack Hediyeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 24 Mayıs 2016; 17:11:09 >

• Hocam bunun içinde Heykel+Artbook da yok muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baldoz

Hocam bunun içinde Heykel+Artbook da yok muydu?

Evet var onlar hariç satılık. Onlarda olsa bu fiyat olmaz
  • hocam yerinde olsam steelbook metal kutuyuda vermezdim, bence kutuyu al , cd sini falan çıplak olarak ver gitsin, sonuçta o da zor bulunan bir parça. Nede olsa bazı oyuncular var ki sadece oyun ve dijital içeriklere önem verirler, koleksiyon pek düşünmezler. Fiyatı biraz daha in, alan olur muhakkak

bu arada pc koleksiyon sürümünü ilk kapanlardan biride bendim, neyse oyunumuz sana da bana da herkese hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edrarc

hocam yerinde olsam steelbook metal kutuyuda vermezdim, bence kutuyu al , cd sini falan çıplak olarak ver gitsin, sonuçta o da zor bulunan bir parça. Nede olsa bazı oyuncular var ki sadece oyun ve dijital içeriklere önem verirler, koleksiyon pek düşünmezler. Fiyatı biraz daha in, alan olur muhakkak

bu arada pc koleksiyon sürümünü ilk kapanlardan biride bendim, neyse oyunumuz sana da bana da herkese hayırlı olsun.

İlgin için çok teşekkür ederim, evet dediğin konuda haklısın gerçekten bu dark souls 3 bana baya pahalıya patladı birde steam den deluxe edtion satın aldım Senide kutluyorum bu arada, geç kaldım göremedim Dediğin mantıklı revize yaptım konuyu :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.