Şimdi Ara

satılık xbox 360 arcade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi hevesle aldım 1-2 hafta kadar kullandım.şuanda kutusunda kapalı duruyor.makina banlıdır.1,6 FW yüklüdür bütün oyunları oynayabilirsiniz.256 mb hafıza kartı 1 ad.joistik ve diğer bileşenler verilecek.takılma 3 kırmızı vs.bi problemle karşılaşmadım.2. ve 4,resimdeki ses aparatını isteyen olursa +20 tlye verebilirim.

istanbul içi elden alınabilir.kargo olursa alıcı öder.

ben 300 tl ye almıştım aynı fiyata satıyorum.keyfe keder satılıktır.makina tertemiz sıfır gibi.pazarlık ve takas teklif etmeyiniz.orjinal resimleri aşağıda...

http://www.sahibinden.com/tertemiz_xbox_360_arcade-08WQQaXQQ22058448WQQpXQQdisplayitem

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 3. el fiyatı 300 olamaz ve jasper board olmayan makinayada güven olmaz tam 200 civarı gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluktr

3. el fiyatı 300 olamaz ve jasper board olmayan makinayada güven olmaz tam 200 civarı gider

Baltalamanın böylesi almıyacaksan ne diye kirletiyorsun pek anlamayanların aklında soru işareti bırakıyorsun ,fiyat bence gayet makul.

Arkadaşı tanımam sadece bilmeden yorum yapanların önünü kesmek için yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resE -- 17 Mart 2010; 0:09:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluktr

3. el fiyatı 300 olamaz ve jasper board olmayan makinayada güven olmaz tam 200 civarı gider

hyrlı satışlar hocam
  • banlı falcon makinanın gideri bence 230 250 tl civarıdır 300 çok kaçmış ama 200 de düşük olur
  • yorumlarınız için teş.arkadaşlar
    bu haluktr denilen elemanın işi zaten ilanı baltalamak her ilanda aynı şeyleri yazıyor.kaale bile almıyorum kendisini..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renegade53 -- 17 Mart 2010; 11:28:07 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• YA BANLI MAKINANIN FARKI NEDIR ACIKLAYABILIRMISINIZ.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.