Şimdi Ara

Satılık WD My Book Studio II 2TB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar temiz durumdaki HDDim daha yüksek kapasiteye geçeceğim için satılıktır. Orjinal adaptörü ve USB kablosu ile gönderilecektir ne yazık ki fireware kablosunu bulamıyorum. Hiç bad sectoru yoktur. S.M.A.R.T dataların da da uyarı vs. görünmüyor. WD'in yazılımı ile RAID0 veya RAID1 konumunda kullanabilirsiniz. Low level formatlı olarak gönderilecektir bölüm bile oluşturulmamış. İstanbul Şişli Bölgesi elden teslim edebilirim. Diğer bölgeler için havale sonrasında kargo yapabilirim. Fark vererek ya da alarak takas tekliflerine açığım. Dükkanıma bakmayı unutmayın

Fiyat:350₺

Satılmıştır
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemefe -- 18 Ocak 2015; 14:37:41 >

• Diskin test fotograflarından health bolumunude yayınlarsanız daha iyi olur.
  • Çaktırmadan ilanı baltaladın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun aynısını 2tb lık aynı cıhazı 99tlden satışda sahibinden.com da bence fiatını gözden gecirmende fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dargmen -- 7 Mayıs 2014; 21:34:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siah2007

quote:

Orijinalden alynty: dargmen

bunun aynysyny 2tb lyk ayny cyhazy 99tlden saty?da sahibinden.com da bence fiatyny gözden gecirmende fayda var

yok öyle bir?ey...99tlden 2tb varsa hemen alyn
    ürününn hddsiz kutusu bile 200tl...100er de hddler etse 400tl
    350tl 2tb için normal fiat

ben o ilan yazıyı yazdıgım gün sahibinden de adamın biri ilan acdı sattı hatta bende ardım 99 tl idi 90tlye az önce verdim dedi madem öeyle degilde senin yazdıgın gibide bu malın ederi satnana adamın malını hadi en duruyorsun kac aydır burda ilanı neden satmıyomsuş sorsana atıyorsun öeyle işkembeden de neden satamıyormuş sordunmu işkembeden salla rsın satsana adamın malını hadi bakalım kaca satacaksın yok kutusu 200tl miş işkembedeb yazmayalım satın icrarat görelim hadi bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: siah2007

quote:

Orijinalden alynty: dargmen

bunun aynysyny 2tb lyk ayny cyhazy 99tlden saty?da sahibinden.com da bence fiatyny gözden gecirmende fayda var

yok öyle bir?ey...99tlden 2tb varsa hemen alyn
    ürününn hddsiz kutusu bile 200tl...100er de hddler etse 400tl
    350tl 2tb için normal fiat

300tl veren varmışmış sorasana işkembeden fiat salla ma sor bakalım
  • Kardeş zorla satmiyorum hadi yallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.