DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
satılık WD 1.0TB HDD
2
Cevap
1
Favori
624
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya
Giriş
      113 Mesaj
      Referanslar: 8

Katılım Zamanı
      28 Şubat 2012

Durum
      Forumda değil

14 Aralık 2012 09:30:24 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      1
      1 satılık WD 1.0TB HDD
      04.11.2012 tarihinde harici olarak kullanmak için aldım 3,5" olduğundan dolayı taşıması gücünü pirizden alması vs. açıkcası hevesimi kırdı. satma amacım da budur.
      iyi alışverişler.

http://c1212.hizliresim.com/14/1/gh25u.jpg

http://a1212.hizliresim.com/14/1/gh276.jpg
      Fiyat : 120 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet |15 Aralık 2012 09:29 Satıldığı Şehir : Konya, Meram Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
      |

• Teğmen
      173 Mesaj
      Referanslar: 6

Katılım Zamanı
      30 Nisan 2011

Durum
      Forumda değil

12 Aralık 2012 19:02:32
      takip
      |
      |

Alışveriş yaptıklarım:
      ulasasmadili- esiretti- portakal- marlendo- yasinaslan- BlooDy_ChiLd- cem7110- centerland- ORooT- bektafig- servetnamli- kain061- melo199- serkankiraydin(2)- BarbarosTUGRUL- Eagle Claw- Hüsnü008- ufukdemirci35- iyigun- alis4- hsnakpınar- JustSubaru- the_wind222- hozes- emir- edacsac- bjkjb- emptyface1- rudolfo3639- mkoyuncu- Aliminyum Tr- competition- honeyrock- boylum- ugurcandogan- derincan- elfen_lied- alatay- bytepire

Adı geçen forum üylerinden alım yaptıklarım için herbirinin profilinde doldurduğum referans formu mevcuttur, satışlarım içinse referanslar kendi profilimde yer almakta. Alımlar için referans formu doldurtmayı dogru bulmuyorum.
    • Yüzbaşı
      753 Mesaj
      Referanslar: 19

Katılım Zamanı
      19 Şubat 2004

Durum
      Forumda değil

15 Aralık 2012 09:30:37
      almak istiyorum pm attım
      |
      |

alışveriş yaptıklarım: flaVa, demircibu, pixel, kendinibil, zigizi, wishne, Mene, iboJan, @uiKSilveR, deadgodinme, ozgboy, yilmazeest, kakman, Radical_Dreamer, cengiz_1983, red a!ert, 1906nedir, wild, BeyazBüyü, vhkm, flarmoni, dincerZ, spillaround, erhanmehmet, efekentli1966, rayk, marvelboy, ssa, emrahgul, ankara1234, mami23®, dranov, yosunkaya, casberg, romantic83, Pcdünyası
Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.