Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILIK W910İ ALINIK W705!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
2.157
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Sivas
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1077 Mesaj
      Referanslar: 117

Katılım Zamanı
      25 Aralık 2007

25 Not
      20 Mart 2009 16:47:44 Konu Sahibi
      Forum üyesi olmayan arkadaşlar tel no için tıklayınız

SONY ERİCSSON W910İ

>>>Arkadaşlar 1 yıllık siyah W910i telefonumu ileride çıkacak w705 için para toplamak amacıyla satıyorum.Resimlerde göreceğiniz üzere faturası kutusu aksesuarları durmakta.Telefonum fiziki olarak 10 üzerinden rahat 8 alabilecek bir cihaz.Haliyle hafif çizikleri ve boya soyulmaları var resimlerde gözüküyor ama büyütülecek bir şeyi yok gayet temiz telefon.w910i'lerin kronik sorunu olan resetleme olayı 1 sene içinde maksimum 5 kere olmuştur.Servis görmemiş açılmamış problemsiz sapasağlam telefon.

>>>ALIŞVERİŞ AŞAĞIDAKİ ALGORİTMA İLE YAPILACAKTIR.MALUM SEBEPLER YÜZÜNDEN REFERANSI OLMAYAN ALICILARDAN KARGO TUTANAĞI HARİÇ İADE KABUL EDİLMEYECEKTİR.SAĞLAM REFERANSI OLANLAR ÖNCE TELEFONU İNCELEYİP BEĞENMEZLERSE AYNI GÜN GERİ KARGOLAMAK ve KARGO MALİYETİNİ KARŞILAMAK ŞARTIYLA İADE EDEBİLİRLER.

***TELEFONUN GARANTİSİ 1 YIL DAHA VEGATEL 'den DEVAM ETMEKTEDİR.GENEL KANI VEGATEL'İN TELPA'YA GÖRE ÇOK DAHA İYİ BİR SERVİS HİZMETİNE SAHİP OLDUĞUDUR.

Göndereceklerim
      -Cihaz
      -Kulak içi kulaklığı
      -1gb Memory stick micro
      -Yedek kulaklık lastiği(kullanılmamış)
      -Şarz cihazı
      -USB bağlantı kablosu
      -Faturası
      -Cdsi
      -Kitapçıkları

Ürünün şu an ki sıfır fiyatı 519TLdir.http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-ericsson-w910i-fiyati,011422.html

FİYAT 290 LİRADIR.TAKAS KESİNLİKLE YOKTUR(W705 HARİÇ).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecay -- 24 Şubat 2009; 16:55:17 >

|
      |

Burak'a referans değil kefilim.Ha benden almışsınız ha ondan farkı yoktur:brkrdn
      Anlık mesajlaşma kullanmıyorum zaman israfı oluyor.Bu yüzden msn vb programlarla görüşmek yerine lütfen özel mesajı kullanınız veya telefon numarası isteyiniz..

• Er
      11 Mesaj
      Katılım Zamanı
      24 Ocak 2009

Durum
      Forumda değil

22 Şubat 2009 21:50:00
      hocam izmir elden olacak şekilde olabilirse görüşelim..
      |
      |

• DH Yönetici
      1077 Mesaj

Katılım Zamanı
      25 Aralık 2007

25 Not
      22 Şubat 2009 22:00:29 Konu Sahibi
      İzmir elden nasıl olsun hocam ben İST'dayım.Güven sorunun varsa alışveriş yaptıklarıma sorabilirsin.10 üzerinden 9 verecek olan yoktur.

Sağlam referansın varsa iade alabilirim aynı gün geri kargolamak ve kargo parasını ödemek şartıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecay -- 22 Şubat 2009; 22:02:36 >
      |
      |

Burak'a referans değil kefilim.Ha benden almışsınız ha ondan farkı yoktur:brkrdn
      Anlık mesajlaşma kullanmıyorum zaman israfı oluyor.Bu yüzden msn vb programlarla görüşmek yerine lütfen özel mesajı kullanınız veya telefon numarası isteyiniz..
    • Er
      11 Mesaj
      Katılım Zamanı
      24 Ocak 2009

Durum
      Forumda değil

22 Şubat 2009 22:14:25
      Güven sorunum var ve hat safhada elden baktıklarımda bile tam anlamıyla haz alamıyorum bile, ama sırf w910i arıyorum ve bulamıyorum diye istiyordum o yüzden, eldende yapamıyorum diyorsunuz..O zaman neyse hocam hayırlı satışlar diliyeyim.
      |
      |

• DH Yönetici
      1077 Mesaj

Katılım Zamanı
      25 Aralık 2007

25 Not
      22 Şubat 2009 22:16:25 Konu Sahibi
      Peki hocam siz bilirsiniz sizin içiniz rahat olsun yeterli benim için.Beni tanısanız bir an bile düşüneceğiniz sanmıyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      752 Mesaj
      Referanslar: 40

Katılım Zamanı
      21 Şubat 2008

Durum
      Forumda değil

22 Şubat 2009 22:19:53
      güven sorunu çekiyorsanız satıcıyla anlaşıp güvenli e ticaret özelligi olan malum sitelerden yapmanızı öneririm.

erdeme ben her türlü kefilim zarar gelmez.bu forumdaki çok degerli üyelerden biridir.
      olurda erdemle yaptıgın alışverişten zararın olursa bana pmden ulaş ne kadar zararın olursa karşılayayım.Daha ne diyeyim
      |
      |

Alışveriş yaptıklarım:edona satri@Koray_Aykut@shaddack@Crazy_Star@starbuckboy@rozek@kont_andre@
      mitrox@TARANTULA-MK@şifalı@ForNapster@wertyon@ y@s@r @cool_boy10@lasguard@garuda x2@
      corvus_corvusan@kesicii@cMbRs@yug2980@byRamo@haggard@denizinpiri@kesmekes@@sl@n@giuly@ahmettu@
      berxwedan@ekomeko@dogancan159@sisilli@senol28@kadiryildiz84@bnurak@ne yazsam kii@y.alper@murri_can@POWER GAMER@sezsizada@PowerOn@portakal@nahkax@asrin43@yeni alışverişleri buraya eklemeyecegm referans sisteminden devam edecektir.
    • Yarbay
      11386 Mesaj
      Referanslar: 163

Katılım Zamanı
      20 Temmuz 2006

Durum
      Forumda değil

24 Şubat 2009 14:39:56
      w705 daha çıkmadı ki
      |
      |

Güvenilmek, sevilmekten iyidir. (George Macdonald)
      @
    • DH Yönetici
      1077 Mesaj

Katılım Zamanı
      25 Aralık 2007

25 Not
      24 Şubat 2009 14:44:59 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: sugarboy

w705 daha çıkmadı ki

Ciddi olamazsın

quote:

ileride çıkacak w705 için para toplamak amacıyla satıyorum
      |
      |

• Binbaşı
      1965 Mesaj
      Referanslar: 121

Katılım Zamanı
      04 Nisan 2006

20 Mart 2009 19:41:32
      Tarafımdan alınmıştır
      |
      |

Anıl Özaydın Dolandırıcıdır profili aşağıdadır. Detayları pm'den sorabilirsiniz.http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memId=1109958
    • DH Yönetici
      1077 Mesaj

Katılım Zamanı
      25 Aralık 2007

25 Not
      20 Mart 2009 22:14:48 Konu Sahibi
      Cihaz Cihan Bey'e teslim edilmiş alışveriş tamamlanmıştır.İlginize teşekkürler.
      |
      |

• Binbaşı
      1965 Mesaj
      Referanslar: 121

Katılım Zamanı
      04 Nisan 2006

21 Mart 2009 00:17:16
      teşekkür ediyorum kardeşim başka alışverişlerde görüşmek üzere tekrardan teşekkürler....
      |
      |

Anıl Özaydın Dolandırıcıdır profili aşağıdadır. Detayları pm'den sorabilirsiniz.http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memId=1109958
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
nice türkiye
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.