Şimdi Ara

Satılık Vodafone 1 gb internet paketleri!Şok Fiyata!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Evrekas (3 mesaj) syruse (1 mesaj) BUSAH (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Satılık Vodafone 1 gb internet paketleri!Şok Fiyata!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3194 Mesaj
    Referanslar: 84

Katılım Zamanı
    20 Şubat 2007

Konu Sahibine Özel
    Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Bir vodafone kampanyasından kazandığım 3 aylık(her ay başına 1 gb = 3*1 gb) internet paketleri toplamda 40 liraya satılıktır.

Ödemeler İş Bankası,Garanti Bankası,Vakıflar Bankası ve ya Ptt havale şeklinde olabilir.Sorularınız,alım ve iletişim için Özel mesaj kutuma mesaj atınız.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 5 Eylül 2009; 14:20:35 >

|
    |
    'yasarbinbası' - 'CeSiN' - 'leon87' -'metintekin' - 'bf' - 'barisbt' - 'tombique' - 'imuratk' - 'ak27' - 'cemozt4' - 'dizaynenergy_45' - 'miko_miko' - 'nehiryeli' - 'jackabbo' - 'Levent_42' - 'Siyama_Ronin' - 'ttopchu' - 'superms' - 'coskunkumral' - 'cakalll' - 'dragon-34 -'Efe' - 'Nero Bianco' - 'mathematiche' - 'amortiiii' - ':::Banner::: ' - 'kyle007' - 'Raul Gonzalez' - 'cartok' - 'plcmn' - 'mscsi' - 'siriusblack2051 ' - 'ertugbilgin' - 'cool_boy10' - 'CM baba' - 'Fatihli52' - 'visor' - 'mustafameric' - 'd_e_s_i_r_e' - 'sugarboy' - 'cmcntkn' - 'bestnewyorker' - 'Yeni Klasör' - 'orcun1622' - 'serkanertekin' - 'solidblue' - 'serkan_koyun' - 'Doit' - 'dexter17' - 'qpcole' - 'okistylesman' - 'alicanykbl' - 'Buzmavili' - 'eray_0083' - 'ankaacan' - 'pasha23' - 'mthnn' - 'tayfun000' - 'tenahiz' - 'berquay' - 'Yasin Eskici' - '
    Çek Takas Konusunda alışveriş yaptığım yüzlerce üyeyi referans olarak yazmıyorum.Bu referanslarım normal alışveriş referanslarımdır.
  • Binbaşı
    1043 Mesaj
    Referanslar: 111

Katılım Zamanı
    07 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

her paket aylık 1gb olmak üzere 3aylık kullanıma mı sahip?

vede elinde birden fazla var öylemi? yazdığınız cümlede anlatım bozukluğu olduğundan ben böyle anlamak istedim vede anladım doğrumudur acaba?
    |
    |

Katılım Zamanı
    20 Şubat 2007

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: syruse

her paket aylık 1gb olmak üzere 3aylık kullanıma mı sahip?

vede elinde birden fazla var öylemi? yazdığınız cümlede anlatım bozukluğu olduğundan ben böyle anlamak istedim vede anladım doğrumudur acaba?

Elimde sadece 1 adet var satacağım paketten.Elimdeki bu paket 3 aylık ay başına 1er gblık internet kullanımını içeriyor.
    |
    |
    'yasarbinbası' - 'CeSiN' - 'leon87' -'metintekin' - 'bf' - 'barisbt' - 'tombique' - 'imuratk' - 'ak27' - 'cemozt4' - 'dizaynenergy_45' - 'miko_miko' - 'nehiryeli' - 'jackabbo' - 'Levent_42' - 'Siyama_Ronin' - 'ttopchu' - 'superms' - 'coskunkumral' - 'cakalll' - 'dragon-34 -'Efe' - 'Nero Bianco' - 'mathematiche' - 'amortiiii' - ':::Banner::: ' - 'kyle007' - 'Raul Gonzalez' - 'cartok' - 'plcmn' - 'mscsi' - 'siriusblack2051 ' - 'ertugbilgin' - 'cool_boy10' - 'CM baba' - 'Fatihli52' - 'visor' - 'mustafameric' - 'd_e_s_i_r_e' - 'sugarboy' - 'cmcntkn' - 'bestnewyorker' - 'Yeni Klasör' - 'orcun1622' - 'serkanertekin' - 'solidblue' - 'serkan_koyun' - 'Doit' - 'dexter17' - 'qpcole' - 'okistylesman' - 'alicanykbl' - 'Buzmavili' - 'eray_0083' - 'ankaacan' - 'pasha23' - 'mthnn' - 'tayfun000' - 'tenahiz' - 'berquay' - 'Yasin Eskici' - '
    Çek Takas Konusunda alışveriş yaptığım yüzlerce üyeyi referans olarak yazmıyorum.Bu referanslarım normal alışveriş referanslarımdır.
  • Yarbay
    3194 Mesaj
    Referanslar: 84

Katılım Zamanı
    20 Şubat 2007

Konu Sahibine Özel
    satış devam ediyor.
    |
    |
  • Yarbay
    2195 Mesaj
    Referanslar: 54

Katılım Zamanı
    11 Mayıs 2007

pardon telefon içn mi acaba bunlar ?
    |
    |
    referaNsLarım :romantik83 - gencfenerli_ertan - yer6_stand x5 - maniac_17 - HarryBlade - teamsah1963 - burak9006 - icinden.geleni.soyle -dargmen - kopfnussmann - ceptikla - Lamborghini - mersahin - ss64 x4 - ERGENEKON - hegoatANKARA - KEHRIBAR - staticXX - teskocuu - araz_1206 - garuda - Slang_1903 - noxco exurtcies - Yunpa_ltd - Şahin abi - visor - Jöntürkler - mpy - cagataybas - Matsuyama4eva - tick1988 -pisco - Lanore - mitrox - Leonadies - gokhansari_1 - imuratk - mBenji - REM1903 - drekeskin - pLayer - _iği_ - demirelli - noxco - 09nanometer - Acizim - dj.trust.06 - Matsuyama4eva - furkani - Peter_Pan - cardioizmir - noxco - SSC Aero - Slayer_00 - memoliserkan - Araz1206 - ihsansayqili - Apocan89 - demirelli - volkitolki77 - Takumi - Never_Down - cinematique - wehby - Delphi Diesel - blacktweety - PlayForFun - Ryujin Jakka - pgss - WonLt - hawk__ - wehby - haganeno - RomeoR35 - pugulli61 - Beybifeys - skyinn38 - soad_sefa - mardug - Never_Down - ehed - magborat - JackinSeğirenGözü - NoDRaC - fatih_18_18_18 - özgün134-batu14 - JouLex - phoneman - Ebrak - eren441 - mert2358-stopaj - hpilgir - *planet* - serdar1978 - BRV35 - mcmxcad - joseph27 - izmirLee - BARAnCUDA85 - Meneme2002 - SahEser - sezerbaris - Ayyuzlum - Rasqutin - mr.unlike - rapsodiss - naten - burakcardak - NovariX x3 - ...

Referansa gerek yok yeterince fosilleştik zaten...

eski nick : Sky_LiNe
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Web Tasarım
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,324
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.