Şimdi Ara

Satılık veya takas Logitech CCD QuickCam® Pro 4000 (Nforce2 Satalı Board ile takas olabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus A7N8X-E DELUXE
    ABIT NF7-S 2.0
    Abit an7
    EPOX RDA+ PRO

Logitech QuickCam® Pro 4000

* Enjoy 640x480 video resolution with the advanced VGA CCD sensor and high-quality 1.3 megapixel photo resolution
    * Zoom in or out, even pan and tilt to get the right shot
    * Add live video to your favorite instant messenger: MSN® Messenger, AOL® Instant Messenger™ (AIM®), Yahoo!® Messenger, and Windows® Messenger
    * Send live video to mobile phones with Logitech Mobile Video™
    * Create movies like a pro with studio-quality video editing software
    * Compatible with USB 2.0 and 1.1

Satılık veya takas Logitech CCD QuickCam® Pro 4000 (Nforce2 Satalı Board ile takas olabilir)

Fiyat :100 YTL.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• en iyi 2. web cam (birincisi türkiyede satılmıyor), hardware'i philips PCVC840K ama USB hızı 840K daki gibi 1.1 değil. çok loş ışıkta bile mükemmel görüntü veriyor, 640x480 30 fps (renkli) kayıt yapabiliyor (6 ay -1yıl video kamera almadan idare ettim). altına takılanve eğilip bükülen bir aparatla (yukarıda resmi var) TFT monitörün yada notebook'un üzerinde, diğer üçgen aparatla da masa gibi düz yüzeylerde durabiliyor. chat sırasında "face tracking" özelliği ile otomatik zoom-in, zoom-out yaparak görüntüyü ortada ve net tutuyor. Öyleki şu anda evimde kullanıyorum. En iyi 3. kamera ise tabiki PCVC840K (USB mouse ve/veya diğer USB cihazlarla kullanırsanız frame atlıyor).

Kolay gelsin.
  • en ii birinci webcam ne imis dostum..
  • "apple isight" diye bir webcam, apple'cılar kullanıyor, firewire (belki usb'side çıkmıştır, 1 yıldır takip etmiyorum). 640x480@30 fps, 24bit sıkıştırmasız görüntü veriyor (firewire sayesinde). görüntü kaliteside gerçekten mükemmel ama Türkiyedeki apple aksesuarı satan bir kaç yer 400-450 dolar fiyat verince alamadım tabiki. Low cost bir webcam'le görüntü analizi vs yapanlar için önemli (profesyonel[100-200 fps, 640x480 yada üzeri, kayıpsız veri iletimi falan filan] ccd kameralar birkaç bin dolardan başlıyor ). aşağıdaki linke bakarsan, satıcılar "best available webcam" diye satıyor. internetteki yorumların hemen hepsi de aynı şeyi söylüyor

http://www.epinions.com/content_182076739204

bence PCVC840K yada pro 4000 yeterli. 2sinide kullanıyorum, biri ev için (pro4000) diğeride (840K) görüntü analizi vs için. 840K yı kullanırken USB mouse kullanamadığımdan desktopa takılı (sadece 640x480@30 fps, renkli kayıtta sorun oluyor, diğer rezolüsyonlarda frame atlama problemi yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsoy -- 12 Ağustos 2005, 11:13:49 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.