Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satılık veya 5.05 slim ile Takaslık ps4 pro 5. 05

3
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Konsollar ve aksesuarları >> Konsollar >> Xbox >> Playstation >> Satılık veya 5.05 slim ile Takaslık ps4 pro 5. 05
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    503 Mesaj
    Referanslar: 59

Katılım Zamanı
    28 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Cihaz 7116 b 5.05 versiyon karşılığında üstüne 1500 tl alarak slim 5.05 cihaz almak istiyorum. Cihazımın kutusu yoktur sadece cihaz takas edersek yeterlidir. Herkesin kolu kendinde kalsın. Cihazın garanti belgesi var. Nisan 2020 ortasına kadar garantili. Ayrıca nakit almak isteyen için fiyatım 3000 tl dir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu540 -- 29 Ağustos 2019; 20:16:18 >

• Teğmen
    105 Mesaj
    Katılım Zamanı
    11 Şubat 2015

Durum
    Forumda değil

Vay uyanık ps4 slim 5,05 cihazı 1500 tl ye saydın senin cihaz 3000 bi sen uyanıksın

Katılım Zamanı
    28 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

3000 tl satıyorum demişim zaten. Ps4 slim 5.05 i de ister 1500 say ister 2000 say takasta orası sana kalmış. Uyanık olan sensin açık açık yazdığım ilana özet geçiyorsun senden başka kimse okuduğunu anlamıyorya tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Referanslar: 59

Katılım Zamanı
    28 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

Tabi senin ilan saf ilanı ps4 slimi tek kol ile 1850 satıp ps4 pro yu kaça satmamı bekliyorsun merak ettim. Önceki sattığım ürünlere bakarsan fiyat olarak kim uyanık görürsün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    apogul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.