Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

satılık ve takaslıklar...!!!2amd board,cpu,vga,telefon,fan.!

2
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> satılık ve takaslıklar...!!!2amd board,cpu,vga,telefon,fan.!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3670 Mesaj
    Referanslar: 11

Katılım Zamanı
    20 Nisan 2002

Durum
    Forumda değil

8 Not
    amd board sd ram li agp slotlu onboard creative 4 kanal sesli 2 usb li temiz sorunsuz anakart....işe yarar her türlü parçayla takas olur ya da 30 ytl ye satılık...teklifleri bekliyorum..!

telefon n gage classic 3 ay daha garantili kutulu data kablosu orjinal, kulaklık çeviricili sorunsuz temiz telefon...p800 ile kafa kafaya takas yapabilirim...256mmc de var mmc yi verirsem 128mb memory stick ile isterim telefonu...TELEFON SATILIK DEĞİLDİR...sadece takaslık

abit an7 anakart kutulu full içerik garantisiz..!
    amd 2500 barton @210fsb default voltajda..
    palit 2.8ns ram li 9550 garantili kutulu ekran kartı...250/200@425/325 ramlerde soğutma yok stok ile yapıldı...
    coolermaster jet7 cpu soğutucu..!!
    bu 4 parçayı ob VGAlı (vga yoksa ucuz 128bit ekran kartıda istiyorum) 939 anakart ve 3000+ venice ile takas yapmak istiyorum..yani kesinlikle vga olmalı çünkü bu parçaları kullanıyorum ve bilgisayarsız kalmamalıyım...SADECE TAKASLIK SATILIK DEĞİLDİR...!!

TÜM TEKLİFLERİ PM DEN BEKLİYORUM BURAYA YA HİÇ BİŞEY YAZMAYIN YA DA PM ATTIĞINIZI BELİRTEN Bİ MESAJ YAZIN...TEŞEKKÜRLER HERKESE İİ GECELER...!

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

-Sattığım ürünleri satış sitelerinden 12 taksitle alabilirsiniz.Ancak referanssız arkadaşlara sadece direk para aktarma tarzı satışlar,referanslı üyelere ise güvenli alışveriş tarzı satışlar yapabilirim.
    -tsunami41 nickli arkadaş izmirden x1800xl vga alacaktı ve alacağı kişiye güvenmeyip tam tamına 375ytl yi benim hesabıma geçti ve benden elden almamı rica etti kartı ki sadece forumdan tanışıklığımız var.ben de kartı alıp anında kargoya verdim....bu bile yeterli sanırım...teşekkürler tsunami41 =)...devamı profilde
    NOT: rezerve sadece ürün ücretinin yüzde 20si kapora ile yapılır bıktım sözünden dönenlerden[size]

• Çavuş
    76 Mesaj
    Katılım Zamanı
    12 Ağustos 2004

Durum
    Forumda değil

2500 bartonun fiyatı nedir acaba.
    ve 9550 nin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FerS -- 26 Eylül 2005, 0:06:28 >
    |
    |

Katılım Zamanı
    20 Nisan 2002

Durum
    Forumda değil

8 Not
    oraya dikkat edersen sadece takaslık yazdım ..
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

-Sattığım ürünleri satış sitelerinden 12 taksitle alabilirsiniz.Ancak referanssız arkadaşlara sadece direk para aktarma tarzı satışlar,referanslı üyelere ise güvenli alışveriş tarzı satışlar yapabilirim.
    -tsunami41 nickli arkadaş izmirden x1800xl vga alacaktı ve alacağı kişiye güvenmeyip tam tamına 375ytl yi benim hesabıma geçti ve benden elden almamı rica etti kartı ki sadece forumdan tanışıklığımız var.ben de kartı alıp anında kargoya verdim....bu bile yeterli sanırım...teşekkürler tsunami41 =)...devamı profilde
    NOT: rezerve sadece ürün ücretinin yüzde 20si kapora ile yapılır bıktım sözünden dönenlerden[size]
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Paykasa
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.