Şimdi Ara

[SATILIK] Uygun Fiyata 2 Adet Cennet Papağanı + Kafes *ResimEklendi*

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
62.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde 2 adet cennet papağanı vardır piyasasına baktım 70-80 lira civarında ben tanesini 55 liradan veriyorum. Yanında 175 lira değerinde kafesi 100 liraya vericem.

İrtibatı PM ile kurabilirsiniz

RESİMLER

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhandkl -- 1 Nisan 2012; 23:38:26 >

• Hocam ilanı kirletmek icin demiyorum ama Ankara'da bütün pet centerlar da 40 tl civarı
    Sizdeki cennet papağanları farkı bı türmü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cennet papağanı hocam dün pet shop ta sordm tanesini 140 liraya satıyor. Cennet papağanı diye geçiyor 40 lira olamaz cinsleri farklı oluyor bunların
  • istanbulda 60 satılıyor

resimleri düzenledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackladox -- 28 Ocak 2012; 15:23:23 >
  • resim şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackladox

istanbulda 60 satılıyor

cinsine göre değişiyor bu kuşların fiyatları
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakocan

resim şart

boş zamanımda resimlerini çekip eklicem hocam
  • quote:

- Cennet papağanı fiyatı nekadardır?
    + Yaşadığınız bölgeye göre ortalama 70 100 tl arasındadır. Beyaz gagalıların fiyatı biraz daha yüksek olabilir.

Bu beyaz gagalılardan mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoraZ

quote:

- Cennet papağanı fiyatı nekadardır?
    + Yaşadığınız bölgeye göre ortalama 70 100 tl arasındadır. Beyaz gagalıların fiyatı biraz daha yüksek olabilir.

Bu beyaz gagalılardan mı acaba?

Kuşlardan biri kırmızı diğeri beyaz gagalıdır
  • Şimdi petshoptan geliyorum, adedi 15TL kırmızı gagalıların.
  • quote:

Şimdi petshoptan geliyorum, adedi 15TL kırmızı gagalıların.

yanlışınız vardır 15 lira olamaz ben dün sordum istanbulda oturuyorum 120 lira dedi başka bir tane daha vardı 140 lira dedi internette fiyatları mevcut ordanda araştırdım biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhandkl

quote:

yanlışınız vardır 15 lira olamaz ben dün sordum istanbulda oturuyorum 120 lira dedi başka bir tane daha vardı 140 lira dedi internette fiyatları mevcut ordanda araştırdım biraz

Pardon hocam netten baktım şimdi, hint bülbülüymüş benim baktığım. Kusura bakma. (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhandkl

quote:

edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackladox -- 27 Aralık 2011; 23:18:25 >
  • Resimler Eklendi satışa devam
  • mesajm bulunsun.hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

mesajm bulunsun.hayırlı satışlar

Teşekkürler
  • 15-40 Lira diyen arkadaşlar o fiyat muhabbet fiyatıdır ama 150 de cennet için abartı bir fiyattır cennet papagnların piyasası 60-80 lira arasında değişmektedir. Kafesin fiyatıda abartılı bir fiyat ve kuşlar için yuvarlak kafes uygun değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: axy_57

15-40 Lira diyen arkadaşlar o fiyat muhabbet fiyatıdır ama 150 de cennet için abartı bir fiyattır cennet papagnların piyasası 60-80 lira arasında değişmektedir. Kafesin fiyatıda abartılı bir fiyat ve kuşlar için yuvarlak kafes uygun değildir

Öncelikle yorumun için teşekkürler

Cennet papağının piyasası 100 ile 150 lira arasındadır benim koyduğum dip fiyattır. Kafes ve kuşlarda hediye olarak gelmiştir. Kafesin uygunluğu konusunda pek bir fikrim yok
  • dün yeğenime hediye almak için sordum 70 tl dediler.20 tlye de kafes sordum.Bilgin olsun dostum.
    senin sorduğun pet shopta bir sıkıntı olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reefted

dün yeğenime hediye almak için sordum 70 tl dediler.20 tlye de kafes sordum.Bilgin olsun dostum.
    senin sorduğun pet shopta bir sıkıntı olmasın.

Vallahi bizim burdaki adam fiyatı şişirdi o zaman anlaşılan fiyatı düşüreyim biraz kafes konusuna gelince kafesin altında etiketi duruyor 175 lira yazıyor ona birşey yapamam ama kuşların fiyatı düşüreyim.Bir şey daha söyleyeyim bunlar çift satarken daha çok para ediyormuş
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.