Şimdi Ara

Satilik Ucuz Parcalar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • werbinich dostum sana pm atamıyorum.pm kutun dolmuş olmalı.
    http://www.firstphoneshop.co.uk/infrared.shtml

bu infra dan var elimde ve sıfır. pm ile teklifini bekliyorum
  • selcuk birazdan sana netten mesaj aticam ama sarjim bitti o yuzden 17.30 da ara ok.
    bu arada hackerteam06 baba bana minilerden lazim kablosuz bas parmak kadar olanlar varya notebook ta kullanicam o yuzden uymuyor yinede saol...
    malcolm sana teli atiyorum....

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• babacan monitor ve kamera hariç hepsine 130 milyon vereyim ? ne dersin
  • bana don fiyat kousunda anlaşırız veya normal tel pm at konusalım uyarsa aksam mesai saati dısında geleyim bende çalışıyorusm :))
  • baba is yerinde yok eve gidince atarimda ben sana msn de attim.

• monitör satılmadıysa almak istiyorum.
  • Cumartesi ye kadar yokum arkadaslar parcalarin son durumu cumartesi belli olacak duruma gore buradaki parcalar icin teklif yapin. su an oncelik arkadasin birine ait pass gecerse en iyi teklife gider...

• dostum ben TV kartı ve gsmart ile ilgileniyordum ancak görüyorum ki benden önce talipli olan arkadaşlar var. topici takip edeceğim eğer onlarla anlaşamazsan ben devreye girerim.
  • werbinich kardeşim kusura bakma elimde olmayan sebeplerden dolayı dün gelemedim üstüne arayamadım da çünkü kontörüm bitmişti.son 2 gündür başıma çıkmayan iş kalmadı ve 4 gündür uykusuzum başım işyerindeki makinanlarla dertte.
    ben söz verdiğim gibi geleceğim almaya ama işim hala bitmiş değil o yüzden ben yarın gelmeyi düşünüyorum.yarın öğleden sonra.sanırım senin içinde uygun olacktır.tekrardan özür diliyorum.

tv kartı ve g smart için ilgilenenler arkadaşlar bu ürünleri arkadaştan ben alacağım aslında çoktan almıştım ama elimde olmayan sebepler buna engel oldu.kusura bakmayın.[bye][bye]
  • kalan parcalar yukaridadir diger parcalar satilmistir...

• selam satılmadıysa ben gsmart ı alıyorum....
    pm atamadım....
    tel ver yada 05356159966
  • slm kamerayı istiyorum ama pazar almam lazım...
  • tamam teli pm liyorum gel yarin al ama uzerinde cizikler var. calismasinda problem yok...

• werbinich e tesekkurler aldığım parcalar anlattıgı gibi yalan dolan yok güvenebilirsiniz arkadaşlar ... werbinich niye söylemedin cretive 128 oldugunu onuda alırdım neyse sadece onun için oraya gelmek zor olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naksi -- 18 Ağustos 2020; 23:24:13 >
  • evt son uc parca yok mu alan :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.