Şimdi Ara

Satılık Thermaltake Big Typhoon 120 vx

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Satılık Thermaltake Big Typhoon 120 vx

1 haftalık tayfunumu ocz takıntım yüzünden satıyorum, faturası kutusu ıvırı zıvırı herşeyi mevcut. ocz vendetta ile takas yapabilirim ya da ocz vendetta fiyatına satabilirim ilgilenen arkadaşların dikkatine.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihcr -- 20 Ağustos 2008; 11:20:12 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Aynı modeli(Big Typhoon 120 vx) bende kullanıyorum, gayet güzel bir soğutucu.
  • bende ocz takıntısı var herşeyim ocz olsun istiyorum :(

• Hocam pişman olursun,birçok soğutma ki sıvı soğutma da dahil denedim fakat BT nin performansı ve sessizliği hiçbirinde yok,BT bir efsane adeta.

Bu yaz sıcağında E4300 1.8@2.7 GHZ 1.35 V(fazladan voltu bilerek veriyorum yazık işlemci yorulmasın yoksa stokla da gider ) 35 derece idle 45 derece prime95 full load.

Yapma etme derim sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reason666 -- 20 Ağustos 2008; 5:24:37 >
  • fiyat nedir
  • bende ocz vendetta sipariş edicem kargo masrafı vs bana toplam 60 liraya patlıyor. soğutucuyu alalı 5 gün olmadı bir miktar (tek kullanımlık kaldı) kutudan çıkan termal macunu, faturası kutu içeriği garantisi herşeyini vericem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihcr -- 20 Ağustos 2008; 10:56:43 >

• Alabiliyorsan Vendetta2 al bence.
  • fiyatı ne?
  • yukarıda yazmıştım 60 ytl

• Bende Big Typ. arıyorum. Ama bu fiyata değil Fiyatta bişeyler yaparsan anlaşabiliriz. Lakin şunu anlamadım Big Typ üretilmiş en iyi hava soğutma sistemi ocz nin kralından bile daha iyi. Merak ettim elindeki Big Typ. ta sorun mu var Şu link kafamı karıştırdı da

http://forum.donanimhaber.com/m_25858376/mpage_1/key_//tm.htm#25858376

• quote:

Orjinalden alıntı: alkaskan

Bende Big Typ. arıyorum. Ama bu fiyata değil Fiyatta bişeyler yaparsan anlaşabiliriz. Lakin şunu anlamadım Big Typ üretilmiş en iyi hava soğutma sistemi ocz nin kralından bile daha iyi. Merak ettim elindeki Big Typ. ta sorun mu var Şu link kafamı karıştırdı da

http://forum.donanimhaber.com/m_25858376/mpage_1/key_//tm.htm#25858376

Soğutucuyu alalı 1 hafta olmadı, kutu içeriği/garantisi herşeyi tastamam. Sadece test yapıyorum ve diğerlerini de denemek istiyorum. Aklım OCZ de kaldı, bu soğutucuyu alıp denemek istiyorum. 70 liraya aldığım soğutucuyu 60 dan aşşağı satmak mantıklı mı sence?

Diğer başlıkta da sorunun ne olduğunu çözmeye çalıştığım için böyle bir yola başvurdum kısacası araştırmadayım. Odam çok küçük ve 2 tane bilgisayar dolayısıyla da 2 tane monitör olduğu için aşırı sıcak, sebep bu mu? Macun sürmede ya da montajda mı sorun var yoksa başka bir problem mi var bunu çözmeye çalışıyorum. Gaydırı gubbak bi durum yok senin anlayacağın ayrıca illaha da satayım elimden çıksın gibi bir durum da yok alan olursa 60 a vericem yoksa böyle devam edicem.

• Yanıldım kusura bakma Ama sende şunu iyi anla ocz alarak daha da çok üzüleceksin. Dediğim gibi her yerde de idda ediyorum Big typ. en iyisi. Bak elin oğlu test etmiş. Su soğutmadan bile daha iyi...

http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/thermaltake-bigwater-760i_9.html
  • bende bu fanı aldım ve şu anda %100 memnunum
    yapılan testlerde boşta 38 derece gösterio
    aynen baktım Dual Core 3.00 Ghz de boşta 38 gerçekten

VE BEN Bİ SES DUYAMIYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_SEYF -- 24 Ağustos 2008; 0:34:26 >
  • hocam pm atamıyoruz sana ürün satıldımı?
  • alıyorum nerdesın kardeş yhaw

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.