Şimdi Ara

Satılık The International 2017 Immortal'ları ve Envanter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. Şu anki takas yapılmayan sadece hediye atılabilen immortal'ları satmak ya da takas yapmak istiyorum. Community'de falan konu açtım, buraya da yazayım belki ilgilenen çıkar, faydamız olur.

Golden Lina: 4 arcana ya da ona denk item/CS:GO keyi.
    Golden Pudge: 2 arcana ya da ona denk item/CS:GO keyi.
    Golden CK: 1 arcana ya da ona denk item/CS:GO keyi.
    Golden Weaver: 1 arcana ya da ona denk item/CS:GO keyi.
    Golden Naix: 40 liralık item ya da CS:GO keyi.
    KotL Immortal: 30 liralık item ya da CS:GO keyi.
    Brood Immortal: 30 liralık item ya da CS:GO keyi.

Diğer immortal'ların da hepsi var, cache setler de var. Onlar için bir fiyat belirlemedim, güzel immortal'lar/cache'ler için 2 key, dandik ve nispeten daha az popüler olanlar için 1 key istiyorlar normalde, ilgilenen arkadaşlar mesaj atsın alışveriş şekline ve verilecek item'a göre esnek davranabiliriz.

Ultra rare'lardan da ikişer tane düştü ama onları marketten alabiliyorsunuz nasıl olsa. Beğeniyorsanız fiyatı düşükken alın derim. Slark, Necro ve Sven şu an popüler herolardan, fiyatları mevcut fiyatlarının %100-%300 seviyesinde artacaktır.

1000~, 1200~, 2200~ ve 2500~ level'ları olan dört arkadaşız. Stok sorunu yok. Lina, Pudge, CK ve Weaver için bir miktar ön ödeme almak istiyorum. Böylelikle her iki tarafı da bağlayan bir şey oluyor. Diğerleri için ön ödemeye gerek yok, ama gizli gizli silmek yerine bir açıklama yapılırsa daha nezaketli olur.

Bu immortal'ları yalnızca kutu açabiliyorsanız elde edebileceğiniz için, kutuyu da yalnızca The International 2017 battlepass aldıysanız açabileceğiniz için, 1 sene sonra marketten satılabileceği ya da takas edilebileceği için yalnızca hediye ediliyor. Bu sebeple arkadaş olarak ekleyip 1 ay beklemek gerekiyor. Bir ay öyle böyle geçiyor, daha önceden TI 2015 ve TI 2016 setlerini ve Dazzle'ın Pipe of Dezun ve Sven'in Shattered Sword item'larını da aldım, her iki taraf da düzgün olduktan sonra sorun yaşanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 13 Ekim 2017; 9:44:46 >

• Birer tane Golden Lina, Golden Pudge ve Golden Naix rezerve.

Toplamda 5 tane Golden Lina, 6 tane Golden Pudge kaldı. Diğerleri de duruyor.

Ekleşmek için profilinizi özel mesaj ile atabilirsiniz.
  • 1 Pudge daha satıldı, süresi bekleniyor.
  • Sergen mahlaslı bir arkadaşa Kotl of the light gitti.
  • Bir arkadaşa brood verdim, Serrakura ve 7 liralık item aldım. Bir başka arkadaşı 24 level karşılığında KotL sahibi ettik.

İyi günlerde büyütsün.
  • Demin Miracle'ın PA ile mid oynadığı maçta Infamous'a karşı triple kill aldığı anda heroic item düştü, Naga item'ı, "Kahraman Sürgün Slithereen'in Zırhı" diye geçiyor. Onu da satabilirim ama fiyatları falan hiç bilmiyorum.
  • Pudge'lar ve bir tane Lina teslim edildi. Konu güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 27 Ağustos 2017; 13:34:1 >
  • pudge 'nin itemine talibim telefon numaram 0546 456 13 16
  • iyi günler, satılık zeus cache seti var mı elinizde? varsa cs:go keyi olarak fiyatı nedir?
  • Onlar yok. Onlar için yabancı forumlardaki güvenilir arkadaşlar var, satmak için zamanında çok almış arkadaşlar, onları tavsiye ederim. Ben de birkaç set almıştım öyle.
  • Satış devam ediyor.
  • Birer tane Lina, Weaver, Pudge Golden, beş on tane Naix, KotL, Brood immortal'ları kaldı.

Ayrıca Exalted TB arcana'larımı da satıyorum.
    https://steamcommunity.com/id/tsigalko/

Envanterde olmayan Cursed Black ve Light Green renkleri de var. Alışveriş için özel mesaj atın, Steam'den açıklamasız eklemeleri genelde kabul etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 30 Eylül 2017; 20:5:54 >
  • Sadece Exalted TB'leri değil, diğer item'ları da satmaya karar verdim. Birkaç item dışında tüm item'lar satılıktır. Markette de 3-4 bin liralık item var, çoğunlukla golden. Özellikle aradığınız item varsa mesaj atın görüşelim.
  • Bir Jugg arcana forum dışına satıldı. Konu güncel.
  • Numarami ekle görüşelim bi 5534504519
  • Güncel.
  • Güncel.
  • Bir adet diretide orange exalted tb arcana satıldı. Konu güncel.
  • Bir adet Ships in the Night exalted TB arcana satıldı. Konu güncel.

Ayrıca; item'ları klavye, mouse, kulaklık, SSD ya da ekran kartı ile takas yapabilirim. Böylece elinizde bu parçalar varsa takas yapabilirsiniz ya da kredi kartı ile alarak item'ları taksitlendirmiş olursunuz.
  • Dostum elinde Legion immortal ı var mı acaba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.