Şimdi Ara

Satılık Temiz Logitech Z5500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistemi bilenler bilir. Fazla bir şey yazmayacağım. İkinci jenerasyon ve kozmetik olarak 10 üzerinden 9. Fiyat 550Tl pazarlıksız son fiyat. Takas yok, takas edeceğiniz cihazı lütfen satıp nakit ile işleminizi yapın. Sistemin temizliğine güveniyorum.İlk sahibiyim 2009 yılından beri bende ve çok sık kullanmadım. Kargo ile yollayamam ürünü malum 27 kilo. Kargo isteyene karşı ödemeli yollarım ancak önce havaleyi alırım.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hougras -- 26 Nisan 2014; 18:45:22 >

• Fiyatmı fazla geldi, kimse cevap yazmıyor.
  • Sahibinden daha uygun fiyata satanlar var. Verdiğin fiyat yüksek bence
  • temizliğine göre 500 lira gider.

hayırlı satışlar
  • Oralama piyasa fiyatlarını bilmemem z906 gibi dandik bi ses siteminden aşağı fiyata satmam anlamına gelmez. 500 lira bende ki cihaza baya düşük. Ama ederi bu ise gerçekten diyeceğim de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hougras

Oralama piyasa fiyatlarını bilmemem z906 gibi dandik bi ses siteminden aşağı fiyata satmam anlamına gelmez. 500 lira bende ki cihaza baya düşük. Ama ederi bu ise gerçekten diyeceğim de yok.

Olurmu ya 500 lira sendeki cihaz en az 1500 eder. Sakın altına satma Hemşerim sen hangi yüzyılda yaşıyorsun. 850 liraya sattığın cihaz 400 liraya satıldı 4 sene önce. Bırak şu an üretilmiyor. Üreticisi bile vazgeçti artık. Yerine z906 var acı ama gerçek. Sen genede 850 den aşağı satma ama tok satıcı ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

quote:

Oralama piyasa fiyatlarını bilmemem z906 gibi dandik bi ses siteminden aşağı fiyata satmam anlamına gelmez. 500 lira bende ki cihaza baya düşük. Ama ederi bu ise gerçekten diyeceğim de yok.

Olurmu ya 500 lira sendeki cihaz en az 1500 eder. Sakın altına satma Hemşerim sen hangi yüzyılda yaşıyorsun. 850 liraya sattığın cihaz 400 liraya satıldı 4 sene önce. Bırak şu an üretilmiyor. Üreticisi bile vazgeçti artık. Yerine z906 var acı ama gerçek. Sen genede 850 den aşağı satma ama tok satıcı ol

4 sene önce 400 liraya değil 850 liraya satıldı. Sadece belli dönem 400 lira civarına satıldı o zamanda 2007 2008 yıllarıydı. ancak bizim kurnaz arkadaşlar bozuldu diyip kırılmış bi z5500 fotosunu yollayıp ikincisini bedavadan alma kurnalığına girişince Türkiue'de fiyatlar birden 2 katına çıktı ve logitech Türkiye'de distribütör firma edinerek tamiratına Türkiye'de başladı.

Şu anda efsane sistem olarak gösterilen Z5500 yerne Z906 çıkartmış olabilirler. Ancak Logitech yanlış yapmaz yapmıyor anlamına da gelmez. Güç bakımından ve görsellik bakımından ses klitesi bakımından karşılaştırmaları okursan yada izlersen anlarsın ne demek istediğimi.

Geçmiş konulara forumda da bakarsan deli gibi Z906 ile 5500 takaslamak isteyen yada Z906 yı satıp 5500 arayan dünya kadar adam görürsün. Buda malın değerini arttırır. İstenmeyen ve piyasada sıfırından ikinci eline her yerde bulunan z906'mı daha değerli yoksa aranan istenen ama piyasada değil sıfırı ikinci eli bile çok zor bulunan z5000'mü değerli buna sen karar ver.

500 lira bu cihazaa düşük ancak ederi bu ise diyeceğim bir şey yok dememe rağmen hala burada bir seyler yazmaya hatta burada yazmaktan korkup çekinip özel mesaj yolu ile yazmana gerek yoktu. Ben sadece fiyat belirlemeye çalıştığımı ilk mesajda belirttim. Okumadan yorum yazmasaydın.
  • quote:

bozuldu diyip kırılmış bi z5500 fotosunu yollayıp ikincisini bedavadan alma kurnalığına girişince Türkiue'de fiyatlar birden 2 katına çıktı

Sesli güldüm
  • dostum 2 eli genelde 550-650 arası fiyatlarda satılıyor. bende çok aramıştım bu sistemi hakkını veriyor, eee ne yapcan kaliteli ürün yapmışlar, 2 eli bile az olan bir ürün.
    çok şükür 2 gün evvel forumdan bir z5500 aldım, bozulan megaworks'un uyduları ve fatality pro ses kartı ile müthiş bir canavar ortaya çıktı.

bence fiyatta güncelleme yaparsan alıcak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

quote:

bozuldu diyip kırılmış bi z5500 fotosunu yollayıp ikincisini bedavadan alma kurnalığına girişince Türkiue'de fiyatlar birden 2 katına çıktı

Sesli güldüm

Cahiliyetine veriyorum. İstediğin kadar gülebilirsin. Garanti şartlarının z5500 için Türkiye'de ki durumunu hatırlayanlar birazdan gelir sana katıla katıla gülerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sol7dier

dostum 2 eli genelde 550-650 arası fiyatlarda satılıyor. bende çok aramıştım bu sistemi hakkını veriyor, eee ne yapcan kaliteli ürün yapmışlar, 2 eli bile az olan bir ürün.
    çok şükür 2 gün evvel forumdan bir z5500 aldım, bozulan megaworks'un uyduları ve fatality pro ses kartı ile müthiş bir canavar ortaya çıktı.

bence fiyatta güncelleme yaparsan alıcak olan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun

Teşekkür ederim arkadaşım. İşte bu tarz yorumlar bekliyorum. Çünkü piyasa fiyatı olmayan bir ürün. Bu yüzden fiyatı yazdım altınada not koydum teklif ile ilgili.
  • quote:

quote:

quote:

Sesli güldüm

Cahiliyetine veriyorum. İstediğin kadar gülebilirsin. Garanti şartlarının z5500 için Türkiye'de ki durumunu hatırlayanlar birazdan gelir sana katıla katıla gülerler.

Bana cahillikten bahseden arkadaşa bak hele sen. Forumda 500 liraya satmaya çalışanlar senin gibi piyasadan haberim yok deyip safa yatıp neden 850 lira istemiyor acaba. Sen bana 799 liraya sattığım z906 yı yarı fiyatına sat öpte başına koy diyen adam bana kalkmış piyasadan bahsediyor. O senin z5500 diye yerlere göklere sığdıramadığın cihazdan ben 5 tane sattım dostum zamanında hemde şu anda senin istediğin fiyatın yarısına. Bana piyasa dersi verebilecek durumda bilgide zaten değilsin. Heleki şu yazdığın şeyden sonra ( bozuldu diyip kırılmış bi z5500 fotosunu yollayıp ikincisini bedavadan alma kurnalığına girişince Türkiue'de fiyatlar birden 2 katına çıktı:) z906 yla kıyaslama yapıcak adam ikisinide yan yana koyup bakıcak. z5500 sahibi bende olsam yeni modeli inan bende haz etmezdim :) Ben 900 ve 979 liraya 2 adet z906 sattım zaten iki adet kaldı. sen elindekini 500 e satda öpte başına koy .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sesli güldüm

Bana cahillikten bahseden arkadaşa bak hele sen. Forumda 500 liraya satmaya çalışanlar senin gibi piyasadan haberim yok deyip safa yatıp neden 850 lira istemiyor acaba. Sen bana 799 liraya sattığım z906 yı yarı fiyatına sat öpte başına koy diyen adam bana kalkmış piyasadan bahsediyor. O senin z5500 diye yerlere göklere sığdıramadığın cihazdan ben 5 tane sattım dostum zamanında hemde şu anda senin istediğin fiyatın yarısına. Bana piyasa dersi verebilecek durumda bilgide zaten değilsin. Heleki şu yazdığın şeyden sonra ( bozuldu diyip kırılmış bi z5500 fotosunu yollayıp ikincisini bedavadan alma kurnalığına girişince Türkiue'de fiyatlar birden 2 katına çıktı:) z906 yla kıyaslama yapıcak adam ikisinide yan yana koyup bakıcak. z5500 sahibi bende olsam yeni modeli inan bende haz etmezdim :) Ben 900 ve 979 liraya 2 adet z906 sattım zaten iki adet kaldı. sen elindekini 500 e satda öpte başına koy .

Terbiyen zaten ortada idi. Küfreden bir adamın gif'ini bana göndermen ailenden gördüğün terbiyeden ötürü diye laf etmedim. ama bilgi konusuna gelince biraz araştır ve gör. Türkiye'de malını satan kişilerin %99'u senin gibi bilgisiz ve cahil. Sattığın malın geçmişini garanti şartlarını ve garanti prosedürlerini bilmeden laf sokmaya çalışıyorsun. Senden rica ediyorum 2007 2008 yıllarında garanti prosedürleri z5500 için nasılmış diye sadece forumda arttırsan nelerle karşılaşırsın o zamanda anlarsın.
  • quote:

Fiyatmı fazla geldi, kimse cevap yazmıyor.

Bu ürünün piyasası yok da ne demek bulunmaz hint kumaşımı . Bana piyasa fiyatları konusunda akıl veriyorsun ama kendin z5500 ün piyasa fiyatını bilmiyorum diyorsun enteresan. Koskoca logitech firması birinin kurnazlığı yüzündenmi fiyatı iki katına çıkardı. Cihaz kampanyalı satıldı zaten 400 liraya hiçbir zaman fiyatı o değildi. Buda senin kurnazlık yuzunden iki katına cıkardılar tezinin curuduğu nokta zaten kendi ağzınla soyluyorsun :) Sana ben kimse mesaj atmıyor dediğin için piyasa fiyatınıda sözde bilmiyormuşsun ya insan gibi kardeş ben yenisini satamıyorum 450 500 den anca gider dediğimde bana bilmişlik yaptın. Ne kadar bildiğinide bu arada görmüş olduk. Sonra tuttun gelip benim ilanımı baltaladın. Fiyattan piyasadan haberi olmayan bir adam birden piyasa uzmanı oldu. Konumuz logitechin garanti şartları değil senin faiş fiyata satmaya çalışman vede altına piyasadan haberim yok diye safa yatman. Logitech z906 daha kullanmadan benim ilanımı baltalaman. Bana cahil bilgisiz diyen adam 850 liraya logitech z5500 satmaya çalışıyor çok acı gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalçın Ç. -- 20 Nisan 2014; 14:50:32 >
  • Ilk mesajimda gormen lazim fiyatlari bilmiyorum ondan boyle bir fiyat verdim tekliflerinize acigim diye. Alacak kisinin gelip teklifte bulunmasi lazim senin gibi bu isi bilmeyen, sattigi urunun incelemelerini dahi okumayan yetmezmis gibi agiza alinmayacak kufur eden bir gifi bana yollayan birisinin tavsiyesine ihtiyacim yok. Logitech turkiyeye geldiginden beri 400 bandindaydi ancak milletin kurnazligindan 850-1000 bandina yukseldi. Nasilsa alip bizuldu diye yenisini alacaklar madem bizde 2 kati fiyata cakalim mantiginda oldular.

Bir mali satmakla destegini vermek, o malin artilarini eksilerini ve gecmisini bilmek ayni sey degildir. Ornek olarak ttnet internet hizmeti vermesine ragmen ping atmayi bilmeyen saticilarla dolu. Internet saticisi bir firmayi temsil edenlerin tcp-ip nedir, dns nedir gibi seyleri en azindan genel olarak bilmesi gerekmektedir.

Seninde durumun bu. Logitechi satmak veya bilgisayar satmak o mali iyi bildigini gostermez.

Hatta ve hatta ne olursa olsun a... k... gibilerinden bir kufru etmeni hic gerektirmez. Terbiyesiz adam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar hocam ,

Öncelikle ses sistemi gerçekten bir efsane yaklaşık 4 senedir bir kaç tanesini alıp satıp kullanmışlığım var tam olarak fiyatlar 450 ve 550 arasında piyasada alıcı buluyor. ( temizliğe göre )
    1 adette bu fiyatlar üzerinden pm atıyorum.

Hayırlı satışlar dilerim.
  • sol7dier kullanıcısına yanıt
    Yanlis anlamadim dimi. Z5500 bass ve control panel ve 5 , megaworks uydusu. Eger boyle ise p.m. den deneyimlerinizi aktarabilir misiniz ?

• Set duruyor mu duruyorsa 425 TL Nakit sabah verebilirim, 850 liranın yarısıdır, ayakları ile 500e satılan bir cihaZ vardı fiyatı bilin diye yazdım nickte yazabilirim arzu ederseniz

• ozidane kullanıcısına yanıt
    O fiyata vermeem son fiyat 550 tl. 550 tl fiyata alacak arkadas vardi ancak benden geri bildirimi gec aldigindan dollayi baska cihazi aldi. Ayaklari ile beraber olan cihazi alabilirsiniz. Hem sizin icin daha iyi olur. Ayaklik buyuk sikintiydi. Simdiden hayirli olsun.

• quote:

O fiyata vermeem son fiyat 550 tl. 550 tl fiyata alacak arkadas vardi ancak benden geri bildirimi gec aldigindan dollayi baska cihazi aldi. Ayaklari ile beraber olan cihazi alabilirsiniz. Hem sizin icin daha iyi olur. Ayaklik buyuk sikintiydi. Simdiden hayirli olsun.

Teşekkürler verdiğin bilgi için ayaklığın sıkıntı olduğunu söylemen iyi olmuş cihazı kullanan birisi olarak çok teşekkür ederim iyi satışlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.