Şimdi Ara

SATILIK..TASCAM DR-05 ENSTRÜMAN KAYIT CİHAZI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Müzik >> Müzik Enstrümanları >> SATILIK..TASCAM DR-05 ENSTRÜMAN KAYIT CİHAZI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    19 Mesaj
    Amerika'dan arkadaşıma getirttim.Türkiye de bulamamıştım hala da yok bildiğim kadarıyla..1 defa kısa bir kayıt için için kullandım.Daha jelatini ekranında duruyor.Performansından çok memnun kaldım açıkçası,pratik ve fonksiyonel bir ürün.Pilini tak ve kayıda başla !..

Kayıtlarınızı wav,mp3 gibi formatlarda farklı ses kalitelerinde alabilir, bilgisayara atıp mix yapabilirsiniz.Kulaklık-hoparlör çıkışı var,böylece yaptığınız herhangi bir kaydın üstüne jam yapabilirsiniz..üzerinde 2 gb sd kart mevcut..Diğer özelliklerini fotoğraflarda kutu üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Bana toplam maliyeti 300 tl olmuştu.Şu anda da buna en yakın,muadili olan ürün Türkiye'de 350 tl..Satma sebebim ise tamamen maddi sıkıntıdır. Amfimi sattım,gitarımı da satıyorum.Şu anda ve uzun bir süre bu ürüne de ihtiyacım yok..Hem bana hem de bir kardeşimize faydalı olsun diye fiyatı da makul tuttum..youtube dan örnek ses kayıt denemelerine bakabilirsiniz gerçekten çok başarılı..Sorularınız varsa mesaj atın,ayrıca kendi örnek ses kaydımı da ulaştırırım..Gerçekten kusursuz..Şimdiden hayırlısı olsun

fiyat: 150 tl[album]

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• Albümde Görüntüle

• [/album]

|
    |

• Teğmen
    219 Mesaj
    Ürün satışa açık mı?
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.