Şimdi Ara

[SATILIK] TaoTronics TT-BH042 aptX Ses IPX5 Bluetooth Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILIK] TaoTronics TT-BH042 aptX Ses IPX5 Bluetooth Kulaklık
    - TaoTronics TT-BH042 aptX Ses IPX5 cVc 8.0 Bluetooth Kulaklık -

28.08.2020 tarihinde satın aldım. Sıfırdan farksız. Kutu içeriği tam. Ses ve pil performasından dolayı f/p olarak iyi olan bu kulaklığı tercih ettim. Pc'de oyun oynamak için kafaüstü kulaklık almayı düşündüğümden satıyorum.

Şehir dışına önce havale sonra kargo şeklinde gönderi yapılır.(Kargo uygun fiyatlı gönderilir) Ankara içi elden teslim edilir.

Fiyat: 160 TL

İncelemek için buraya bakabilirsiniz:https://www.hepsiburada.com/taotronics-tt-bh042-aktif-gurultu-engelleyici-bluetooth-kulaklik-aptx-ses-ipx5-cvc-8-0-16-saat-muzik-p-HBV00000MM36U?magaza=Hepsiburada

[SATILIK] TaoTronics TT-BH042 aptX Ses IPX5 Bluetooth Kulaklık[SATILIK] TaoTronics TT-BH042 aptX Ses IPX5 Bluetooth Kulaklık[SATILIK] TaoTronics TT-BH042 aptX Ses IPX5 Bluetooth Kulaklık[SATILIK] TaoTronics TT-BH042 aptX Ses IPX5 Bluetooth Kulaklık[SATILIK] TaoTronics TT-BH042 aptX Ses IPX5 Bluetooth Kulaklık[SATILIK] TaoTronics TT-BH042 aptX Ses IPX5 Bluetooth Kulaklık
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 160 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.