Şimdi Ara

[SATILDI] Xbox One X ile Takaslık PS4 Pro 7116B

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Takaslık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [SATILDI] Xbox One X ile Takaslık PS4 Pro 7116B
    Selam değerli arkadaşlar.

Ankara içi Xbox One X arıyorum. PS4 Pro Cuh-7116B (en son seriden bir önceki revizyon) kasa ile takas olacak. Garantisi(Eurasia) Mart 28, 2020 itibariyle bitmiştir. Tek DS4 v2 gamepad mevcut orijinal kutu içeriği:

- PS4 Pro Cuh-7116B
    - 1 Adet DS4 V2 gamepad ve orijinal usb şarj kablosu
    - Orijinal Kulaklık (hiç kullanılmadı)
    - Güç kablosu
    - Hdmi kablosu şeklindedir. Orijinal kutusu ve faturası duruyor.

Toplamda oldukça az kullanıldı. Şöyle temiz, böyle kusursuz vs şeklinde uzun uzadıya bahsetmeye gerek duymuyorum. Alacak kişi isterse deneyecek, ona göre kararını verecek.
    Sormak istedikleriniz ve teklifleriniz için özelden mesaj atabilirsiniz.

Takas önceliğim ancak satışa da açıktır. Ciddi alıcılar iletişime geçerse sevinirim. Satış/takas yalnızca Ankara içi olmasını istiyorum. Karşılıklı güven ve saygı içerisinde alışveriş olması en büyük temennim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Güncel.
    Takasın yanı sıra, satış için de tekliflerinizi iletebilirsiniz değerli arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkane -- 31 Mayıs 2020; 18:42:34 >
  • yavuzzaim hocama satıldı hayırlı olsun.
  • Hâlâ güzel bir xbox one x arıyorum değerli arkadaşlar. Standart kutu içeriği yeterlidir. Garantili olmasını istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkane -- 10 Haziran 2020; 14:56:15 >
  • Ilanimda var hocam..Bakabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradığım ürünü buldum değerli arkadaşlar. İlginize teşekkürler. Umarım herkes gönlündekine kavuşur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.