Şimdi Ara

Satılık-Takaslık Toshiba A350 - C2D 2.66 6MB 4GB 500 HD 512 MB HD3560

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben sizin gibi imzam da bir sürü referansa sahip birisi değilim. Ve sizin gibi bu işin ticaretinide yapmıyorum. Amacım kendi cihazımı satmak yada takas etmek. Daha önce sahibinden üzerinde bi kaç satışım oldu, hepside sorunsuz şekilde halledildi.

Elimdeki makineye aşağıda linkten bakabilrisiniz. Daha önce Macbook pro, Dell XPS 1530 kullandığım için küçük makinenin rahatlığına alıştım. Bu makine artık gözüme büyük görünmeye başladı. Satarsam Asus 1215n yada Toshibanın 13' modellerinden almayı düşünüyorum. Hem ufak hemde performans olarak beni yarıda bırakmasın istiyorum. O yüzden belirli modeller dışında bir cihaz almak istemiyorum.

Takas düşünülebilir, dediğim gibi garantili, temiz, çiziksiz, sorunsuz, kozmetik durumu iyi Asus 1215n modeli ile takas yapabilirim. Zaten cihazım satıldığı zaman yine o modellere yöneleceğim, o yüzden küçük bilgisayarından sıkılan ve büyük bilgisayara geçmek isteyen arkadaş varsa gelsin görüşelim, ikimizinde işi hallolsun.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-toshiba-a350-c2d-2-66-ghz-6mb-4gb-ram-500gb-hd-512mb-ekran-48476307/mega-foto/?photo=2

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpity -- 22 Mayıs 2011; 4:14:27 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.