Şimdi Ara

SATILIK THERMALTAKE NİC C4 CPU COOLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK THERMALTAKE NİC C4 CPU COOLER

NOT: PAZARLIK VE İNDİRİM SÖZ KONUSU DEĞİL. SOĞUTUCUNUN ÜZERİNDEKİ SADECE İKİ FANI ALMAK İSTEYEN 365 LİRAYA İNTERNETTEN ALABİLİR.

ŞU ALETE ŞU FİYATA BİLE HALA EN SON KAÇ OLUR DİYE YAZAN OLUYO. ÜRÜN BENİM DEĞİL ARKADAŞIMIN. PAZARLIK İSTEYEN VAR DEDİM ETMEDİĞİ KÜFÜR KALMADI KIRAR ATARIM DAHA İYİ DEDİ VE HAKLI.

SON FİYAT KAÇ OLUR DİYE SORACAK OLAN SORMASIN GİTSİN SOĞUTUCUNUN İKİ FANINI İNTERNETTEN ALSIN

SATILIK THERMALTAKE NİC C4 CPU COOLERtrendyol.com
    Thermaltake 12cm A2492 Kırmızı Kasa Fanı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/pd/thermaltake/12cm-a2492-kirmizi-kasa-fani-p-2917627?boutiqueId=61&merchantId=112319

Ürün arkadaşıma ait. Kutu garanti mevcut değil. Sorunsuz çalışmakta. FİYAT : 350 TL

Detaylı bilgi için

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Eskişehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• İşlemcinizin soketi uyuyorsa çok baba soğutucudur, benim zamanında overclock ile 200w çeken fx8350yi sorunsuz soğutuyordu

• Mr. Decent kullanıcısına yanıt

değerli yorumunuz için teşekkürler. gerçekten tepeye oynayan bir model. 220 watt tdp desteği mevcut. arkadaşın sıvı soğutma aşkı yüzünden boşa çıktı zaten. kendimde de benzeri bi soğutucu olmasa kendim kullanırdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.