Şimdi Ara

Satılık Takaslık SxCore çipli V2 Nintendo Switch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık Takaslık SxCore çipli V2 Nintendo Switch

Switch V2 yeni versiyondur. Cihaz tertemizdir hep dockta kullanıldı. Sxcore çip ile perpada Kırılmıştır. Çip takıldığı için doğal olarak garantisi yoktur. Sarja tak derdi aparat derdi vs yok. Lütfen cfwli eski cihazlarla karıştırmayınız. Joyconlar hiç kullanılmadığı gibi çekmecede saklanmıştır. Resimdeki Horinin nintendo lisanslı zelda amblemli ürünü kullanışmıştır. Ürünün garantisi 1.5 seneden fazla devam etmektedir Gizaladan 800 tlye alınmıştır. Kendi orjinal kolunun ergonomisinden daha iyi geldiği için bana bunu tercih ettim. Bunun haricinde yanında gene garantisi devam eden Ring fit aparatı vardır. Kutu içeriği de durmaktadır. Yanında 64 gb kartta vardır. Satış sadece istanbul içi elden evimde veya dışarda deneterek olacaktır. Evim çağlayan adliyesine 5 dk. Daha önce de aynı yerde gene switch satışı yapmıştım ve ne yazık ki iki kere cihazı denemeye geldi insanlar ne alacağını bilmeden. Ancak üçüncüde satabildim. Lütfen ciddi alıcılar iletişime geçsin.

Fiyat olarak ring fit aparatı hariç 3900tl istemekteyim. Eğer ring fit apararı da isterseniz 4100tl

Takas sadece oculus quest 2 ile düşünülür.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Ürün hala satılık mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.