Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILIK&TAKASLIK SIFIR GİBİ NOKİA LUMİA 530

3
Cevap
1
Favori
265
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Nokia Modeller #Lumia 530
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Nokia >> SATILIK&TAKASLIK SIFIR GİBİ NOKİA LUMİA 530
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2639 Mesaj
      Referanslar: 127

Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2005

1 Not
      05 Ocak 2016 12:11:10 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      CİHAZ EŞİMİN KULLANDIĞI CİHAZDIR. 1 YILDAN FAZLA GARANTİSİ VARDIR. BEYAZ RENKLİDİR. KUTUSUNDA FATURASI İLE BERABER TESLİM EDİLECEKTİR. CİHAZ 10 ÜZERİNDEN 10 ALIR. ÇOK AMA ÇOK TEMİZDİR. EKRANDA JELATİN VARDIR. ÇİZİKLER JELATİNDEDİR. ÇIKARTIN SIFIR GİBİ OLSUN.

TAKAS ANDROID CİHAZLAR İLE OLUR.

ADANA İÇİ ELDEN TESLİM VARDIR.

TÜRKİYENİN HER YERİNE ÇOK UFAK BİR PARAYA ADRESE TESLİM KARGO YAPARIM.

SORMAK İSTEDİKLERİNİZİ ÖZEL MESAJ YOLU İLE İLETEBİLİRSİNİZ.

FİYAT : 300 TL'DİR.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
      |

ALIŞVERİŞ KURALLARIM
      -Kesinlikle yaşı ufak kişiler ile alışveriş yapılmaz.
      -Eğer alınacak üründe satıcının üyelik tarihi benden eski ve referansı benden fazla ise önce ödeme yaparım, aksi halde önce ürünü isterim.
      -Takasta yine yukarıdaki koşul geçerlidir.
      -Yeni uye olmus uyeler uzerime ev dahi yapsalar rehin olarak alisveris yapilmayacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Profili kapali olan uyelere ne urun satilacaktir nede alinacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Kurallar bu kadar basittir. Bu kurallara uymak istemeyen ne benden mal alsın nede bana mal satsın.

• Yarbay
      2492 Mesaj
      Referanslar: 92

Katılım Zamanı
      23 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

22 Aralık 2015 23:06:18
      Fiyat takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Referanslarim: nopinefrin , Umit__Sen , stjimmy , cool_boy10 , loyalmale , Chaoss , AnFoU , güney tan , floods , Métropol , carismadaly , Patience , RaistlinXX,police41,DHeMLy-CHaY,ronalldowen,gunes016,batuhan57,Furkán,tracy,crwly,aylax,knight0fheaven,zaxurani,evrensel01,turkapil,soldier_x,Ebu Yunus,efesliefe,kırmızı pelerin,Cumaovalı1907,furkanemre8,dodiko,Vengeance Falls,KHeto,BuMé®@NG,ozgurs59,muh.sar,malicokyasar,l,kubilayn,kikero,stouuiop*,boran729,bluee24*, gs09gs09,sakamisin*,bettor26,denizbülent*,Murat Alper,furkan_2280,ÖzGüR-LüK,bosp34,Cool_psy,sapiens_,bilal47,EPICA*,Leonin,fensinn,lateran,Section8,Drmzgl*,Metalürjist,musta35,salom,ömerdemir38,likyas,enginsanli,Josephanzel*,raul_meireles,QRX*,THE LAZ,awos,Megathrone26,disconnect07*,dulger58*,laboral*,merillia,Guthrath,c0mpeng,hellas,yaso1975*,h@ydut,ibrahim477*,med_cezir01,ercyln,PoliceOfficer*,cviper* ,aasemihc*,mtnckr*,cengo176,by.optimist(Çek satış işlemi gerçekleştip referans almadığım forumdaşlar-sadece satış yaptıklarım-10'larca arkadaşlada alim yaparak alışverişim olmuştur.)

berkay956,kubilayuzun = Önermem .
      volkitolki77 = kesinlikle bulasmayin.urun icin 3 gun onceden soz verir eve gidince size sanalpazar linkini atiyorum der ama ertesi gun oldu mu telefonu elden sattim diyerek smile icerikli mesaj atar.kesinlikle kendisine guvenilip alisveris yapilacak birisi degildir.kesinlikle önermem kendisini !
    • Yarbay
      2639 Mesaj
      Referanslar: 127

Katılım Zamanı
      20 Mayıs 2005

1 Not
      22 Aralık 2015 23:38:26 Konu Sahibi

Teklifiniz varsa seve seve dinlerim ustadim.

|
      |
      atoxi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ALIŞVERİŞ KURALLARIM
      -Kesinlikle yaşı ufak kişiler ile alışveriş yapılmaz.
      -Eğer alınacak üründe satıcının üyelik tarihi benden eski ve referansı benden fazla ise önce ödeme yaparım, aksi halde önce ürünü isterim.
      -Takasta yine yukarıdaki koşul geçerlidir.
      -Yeni uye olmus uyeler uzerime ev dahi yapsalar rehin olarak alisveris yapilmayacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Profili kapali olan uyelere ne urun satilacaktir nede alinacaktir. Bosuna mesaj yazmasinlar.
      -Kurallar bu kadar basittir. Bu kurallara uymak istemeyen ne benden mal alsın nede bana mal satsın.
    • Yarbay
      2492 Mesaj
      Referanslar: 92

Katılım Zamanı
      23 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

29 Aralık 2015 14:39:02
      quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

Teklifiniz varsa seve seve dinlerim ustadim.

Yeni gordum hocam pm ilettimhayirli isler

|
      |

Referanslarim: nopinefrin , Umit__Sen , stjimmy , cool_boy10 , loyalmale , Chaoss , AnFoU , güney tan , floods , Métropol , carismadaly , Patience , RaistlinXX,police41,DHeMLy-CHaY,ronalldowen,gunes016,batuhan57,Furkán,tracy,crwly,aylax,knight0fheaven,zaxurani,evrensel01,turkapil,soldier_x,Ebu Yunus,efesliefe,kırmızı pelerin,Cumaovalı1907,furkanemre8,dodiko,Vengeance Falls,KHeto,BuMé®@NG,ozgurs59,muh.sar,malicokyasar,l,kubilayn,kikero,stouuiop*,boran729,bluee24*, gs09gs09,sakamisin*,bettor26,denizbülent*,Murat Alper,furkan_2280,ÖzGüR-LüK,bosp34,Cool_psy,sapiens_,bilal47,EPICA*,Leonin,fensinn,lateran,Section8,Drmzgl*,Metalürjist,musta35,salom,ömerdemir38,likyas,enginsanli,Josephanzel*,raul_meireles,QRX*,THE LAZ,awos,Megathrone26,disconnect07*,dulger58*,laboral*,merillia,Guthrath,c0mpeng,hellas,yaso1975*,h@ydut,ibrahim477*,med_cezir01,ercyln,PoliceOfficer*,cviper* ,aasemihc*,mtnckr*,cengo176,by.optimist(Çek satış işlemi gerçekleştip referans almadığım forumdaşlar-sadece satış yaptıklarım-10'larca arkadaşlada alim yaparak alışverişim olmuştur.)

berkay956,kubilayuzun = Önermem .
      volkitolki77 = kesinlikle bulasmayin.urun icin 3 gun onceden soz verir eve gidince size sanalpazar linkini atiyorum der ama ertesi gun oldu mu telefonu elden sattim diyerek smile icerikli mesaj atar.kesinlikle kendisine guvenilip alisveris yapilacak birisi degildir.kesinlikle önermem kendisini !
Reklamlar
web tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,173
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.