Şimdi Ara

Satılık - Takaslık Sıfır Ayarında Slim Psp (stickerli) DH'de aynısı yok ! BOL RESİMLİ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 1 ay önce aldığım Psp'i hiç kullanmadığımdan dolayı satıyorum, Merak ettim heves ettim aldım ama oldugu gibi duruyor.
    Üzerine sticker yapıştırdık şekil oldu , kılıfı vardır kutu içeriği full'dur.
    Yanında isteyene 2gb sony memory stick ile satarım , isteyene sandisk 4gb ultra2 hafıza kartıyla satarım, 2gb sony orginal gibi fakat yan sanayidir, 4gb ultra2 orginaldir.

Resimler :

Satılık - Takaslık Sıfır Ayarında Slim Psp (stickerli) DH'de aynısı yok ! BOL RESİMLİ..

Üzerinde zerre çizik yoktur, fotoda umd kapağının üzerinde görünenler ve başka yerde görünenler parmak izidir çizik vs yok.
    slim psp , bataryası , şarj cihazı , kutusu , kitapcıkları vsvs hepsi full dur. 1 kere şarj'a takıldı zaten o arada fotosunu çektim , toplam 2 saat anca kullanılmıştır.

2 Gb hafıza kartıyla satış fiyatı : 280 ytl'dir , TAKAS'da 300 ytl.

4 Gb Ultra2 Hafıza kartıyla satış fiyatı : 340 ytl'dir , TAKAS'da 360 ytl.

TAKAS için öncelikli tercihim cep tlf olacaktır, N73 - P990 öncelikli tercihim olacak, farklı takas tekliflerinide değerlendireceğim.

Alıcı Arkadaşa Şimdiden Hayırlı Olsun :)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• stickerli oldugu için mi fiyat tuzlu bu fiyata sıfır psp slim satiliyor hatta daha ucuza
  • en ucuz 290 a satılır , bunda 2gb kart var + kılıfı + stickeri , bunları toplarsanız normalde 345 e fln geliyor bu konumda almak için, 280 demişiz çok diyorsanız canınız sağolsun :)
    Zorla satış yok bizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynex -- 2 Nisan 2008; 22:56:22 >
  • özür diliyorum 280 i görmemişim çok uygun fiyat gercekten gözüm direk 340 a gitti ee benim saflıgım kusura bakma
  • est usta , 340 a orginal 4gb ultra2 hafıza kartıyla veriyorum :)
  • ELimde çipli temiz slim kasa playstation 2 var memory card felan full aksesuar.Eğer sencede uygunsa ve ulaşım sorununu halledersek takas edebiliriz
  • dostum bende xbox360 var pm atıyorum umarım anlasırız.
  • Teklifler için tşk.ler

Playstation2'mi ben 6 ay önce sattım, elimde Pal xbox360 var malesef.

pm'ler cevaplandı , satışa devam
  • Psp'i ben satın aldım.
    Bilginize.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.