Şimdi Ara

[SATILIK/TAKASLIK] Seagate FreeAgent GoFlex Desk 3.5' 3TB USB 2.0 Harici Harddisk - BOŞ KUTUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Uzun yıllardır elimde bulunan Seagate FreeAgent GoFlex Desk 3TB harici harddiskimin içindeki harddiski çıkarttım ve geriye kalan dış kutusunu satıyorum.
    Linkten ürüne bakabilirisiniz:https://www.seagate.com/docs/pdf/datasheet/disc/goflex-desk-kit-data-sheet-en-us.pdf
    Kutu açılım videosu:https://youtu.be/EwU16ZvE06E

- Adaptör ve bağlantı kablosu vardır.
    - Kutu USB 2.0'dır.
    - Kutuyu açarken oluşan hasarlar resimlerde görülmektedir. Alt ve üst iki tırnak kırılmıştır fakat kutunun kapanması ile alakalı sorun yaratmamaktadır.
    - Kutunun içindeki harddisk tutacağı metal parça içerideki süngerler tam yapışmadığı için kutunun açıklığına tam gelmemektedir. Bu nedenle süngerleri yeniden yapıştırmak gerekmektedir.
    - Üstteki sorunlar nedeniyle ürünü daha çok USB 2.0 dock istasyonu gibi satıyorum.
    - Alt parça olan asıl bağlantı kısmının hiçbir sorunu yoktur.
    - Dış kutusu yoktur.

İstediğim fiyat 30 TL'dir. Kargo dahil değildir.

[SATILIK/TAKASLIK] Seagate FreeAgent GoFlex Desk 3.5" 3TB USB 2.0 Harici Harddisk - BOŞ KUTUSU
    [SATILIK/TAKASLIK] Seagate FreeAgent GoFlex Desk 3.5" 3TB USB 2.0 Harici Harddisk - BOŞ KUTUSU

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLVoXxX99 -- 13 Kasım 2018; 10:23:18 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.