Şimdi Ara

SATILIK/TAKASLIK PHENOM II X4 940 BLACK EDT+AeroCool DCC-C1200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürünler satılmıştır ilgilenenlere teşekkürler

İşlemci ve fan mükemmel uyum içinde çalışmaktadır, pek anlamam fakat denemek için yalnızca çarpanla oynayarak 3.5 ghz e çıkarttım ve 30 dakika prime95 ve orthosu aynı anda çalıştırdım, işlemcinin çıktığı maksimum sıcaklık 48 derece oldu, masaüstünde 3.0 ghz hızında 27-30 derece arasında kullanıyorum ve sesi duymak için soğutucuya oldukça yaklaşmanız gerekiyor, ddr2 için sahip olunabilecek en iyi işlemcilerden biri

Fiyat işlemci+soğutucu için 250tl pazarlık için mesaj atmayın

Mantıklı takas teklifleri gelirse değerlendirebilirim, hem benim hem de sizin ürününüzün değeri neyse konuşuruz, örneğin 256mb ddr3 8600gt nizi 60 tl sayarım ki bence şuanda tam ederi, yada sıfırı 107tl olan x2 240 işlemcinizi 85tl sayarım üstüne 165tl isterim, takas teklifleriniz bu tarz mantık çerçevesinde olursa değerlendiririm ama bunun dışında kendini akıllı sayacak insanlarla muatap olmak istemiyorum, takas teklif ederken kendi ürününüzün durumu hakkında kısa bilgi ile üste ne kadar verebileceğinizi açıkça yazın yoksa cevap beklemeyin

takas için ihtiyacım olan ürünler; amd x2 5000 ile x3 425 arası performans veren işlemciler, 8600gt-9600gt arası performans veren ekran kartları, 1-2gb ddr2 800 mhz ramler olabilir

Son olarak bir seçenekte vatan bilgisayardan ihtiyacım olan bir ürünü 134 tl worldcarda 6 taksit olarak kartınızdan çektirir ve üzerine 120tl nakit isterim

Herşeyi açık açık yazdım umarım, burda cevabı olmayan sorularınız için mesaj atabilirsiniz

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mBenJi -- 27 Şubat 2010; 0:05:47 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Soğutucunun ledi yeterince kuvvetli, yalnızca fotolarda benim led şeritler arasında biraz sönük kalmış

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ve garanti durumu nedir?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pilotk -- 31 Ocak 2010; 20:33:02 >
  • HOCAM FANI TEK OLARAK SATMAYI DÜŞÜNÜRSE ALABİLİRİM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.