Şimdi Ara

Satılık/Takaslık MSI Gtx 970 Gaming 4G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Satılık/Takaslık MSI Gtx 970 Gaming 4G
    Merhaba. Forum üzerinden @bluesunset nickli arkadaştan 1 Ağustos 2018 tarihinde aldığım MSI GTX 970 Gaming 4G ekran kartımı 240hz freesync bir monitör aldığım için freesync destekleyen bir kartla kullanma amacıyla satıyorum. Ekran kartı 2 senede 1000 saat oyun görmedi, akşamları günde 1-2 saat cs:go giriyordum, Nisan ayından Eylül ayına kadar da günde 2-3 saat valorant oynadım. Valorantta 72 dereceyi geçtiğini görmedim, cs zaten yoran bir oyun değil. Açıkçası RX 470-570-480-580 ile takas düşünüyorum, altı üstü konuşulur. Bunlar haricinde bir kartla takas düşünmüyorum. Fiyat 850 TL, İstanbul Beşiktaş'a yakınım, evimde testi şu dönemde pek doğru bulmasam da ısrarcıysanız mecburen gelip test edebilirsiniz. Onun dışında görüntülü sohbet aracılığıyla kartın testini yapabiliriz. Her türlü kefilim, forumdan alınan foruma gidiyor yine . Kartın aldığımda kutusu vardı içeriğindeki her şeyi duruyor stickerlar da dahil, fakat kutunun dış kabı ben alırken de yoktu, teslim ederken de veremeyeceğim.
    Satılık/Takaslık MSI Gtx 970 Gaming 4GSatılık/Takaslık MSI Gtx 970 Gaming 4GSatılık/Takaslık MSI Gtx 970 Gaming 4GSatılık/Takaslık MSI Gtx 970 Gaming 4G
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 850 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Şişli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Son fiyat nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüm mesajlara dönüş yapıldı.
  • Yarın akşama kadar @KebabMan nickli arkadaşımıza rezerve edildi. Almadığı takdirde güncelleme yapılacaktır.
  • KebabMan nickli arkadaşımıza satılmıştır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.