Şimdi Ara

SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Xiaomi Model #Mi 9T Pro
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILDI
    SATILDI
    Fiyat : 3550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam merhabalar,

İmei kaydı yapıldı kapanma sorunu olmaz yazdım neden çünkü kendime ait bir cihaz ile yaptım bunu. Mehmetcell garantili değil yani.

Resmi kayıt evrağını verip almanın ne kadara mal olduğunu biliyorsunuz sanırım? İphone yada note serisi bir samsung olsa tamam ama zaten f/p olması gereken bir cihaz için o kadar para verip almanın mantığı olmayacağını da biliyorsunuz.

Siz dilerseniz 4500 tl verin size satayım İtalya pasaportuma kaydedeyim :)

iyi günler.
  • Fiyat temsili mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Koç İstifa

Fiyat temsili mi?
    Yanlış girmişim düzenledim hocam.

• Kayıt garanti durumu nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaseller10

Kayıt garanti durumu nedir ?
    "cihaza imei kaydı tarafımca yapıldı kapanma sorunu olmaz."

Yukarıda yazıyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

"cihaza imei kaydı tarafımca yapıldı kapanma sorunu olmaz."

Yukarıda yazıyor hocam.

Alıntıları Göster
    imei tamiri mi yoksa direk pasaport kaydı mı yaptınız
  • imei kaydı yapıldı kapanma sorunu olmaz. bana komik geliyor bu şekilde ilan açanlar. üzgünüm baltalamak gibi olmuş ama. imei kaydı demek gidip verirsiniz resmi kayıt ücretini evrağı alırsınız kayıtlı dersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayt1n

imei kaydı yapıldı kapanma sorunu olmaz. bana komik geliyor bu şekilde ilan açanlar. üzgünüm baltalamak gibi olmuş ama. imei kaydı demek gidip verirsiniz resmi kayıt ücretini evrağı alırsınız kayıtlı dersiniz.
    Hocam merhabalar,

İmei kaydı yapıldı kapanma sorunu olmaz yazdım neden çünkü kendime ait bir cihaz ile yaptım bunu. Mehmetcell garantili değil yani.

Resmi kayıt evrağını verip almanın ne kadara mal olduğunu biliyorsunuz sanırım? İphone yada note serisi bir samsung olsa tamam ama zaten f/p olması gereken bir cihaz için o kadar para verip almanın mantığı olmayacağını da biliyorsunuz.

Siz dilerseniz 4500 tl verin size satayım İtalya pasaportuma kaydedeyim :)

iyi günler.

• fiyat için pm alabilir miyim?
  • satıcının fırsatçı olduğunu düşünüyorum 3050 lira fiyatı olan ürünü pazarlıksız almayı kabul ettiğim halde fiyat yükseltti.
  • akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    İlk olarak 2800 civarı yazmıştı diye hatırlıyorum ve bu ilan 2 aydan fazla süredir yayında. Sürekli fiyat yükseliyor ama ne satış var ne takas. Konu kirliliği.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son 3550 yükseltmiş 😂

• Herkese merhabalar ürün 3500 tl ye forum dışına satılmıştır.

Saygılarımla iyi forumlar.

Not: Note 8 pro gibi telefonların 2500 tl ye satıldığı piyasada 3000 tl ye veremezdim cihazı ayrıca, piyasa belirsiz olduğu için takas düşündüğümü çoğu arkadaşa belirttim. Neyse ilan sonlandırıldı iyi forumlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

satıcının fırsatçı olduğunu düşünüyorum 3050 lira fiyatı olan ürünü pazarlıksız almayı kabul ettiğim halde fiyat yükseltti.
    Fırsatçılıkla alakası yok, uslubunza lutfen dikkat edin. Önce ki pm lerimde de çoğu arkadaşa dedim. Fiyatlar oynak nakit düşünmüyorum. Piyasa öyle saçma sapan durumda ki 2500 tl ye note 8 pro görünce 3000 e 9t pro satmak istemedim.

Aynı paraya aynı telefonu alamayacak durumdayken neden satayım ki?

Neyse sonuç olarak cihaz satılmıştır forum dışına hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erenozkan16

İlk olarak 2800 civarı yazmıştı diye hatırlıyorum ve bu ilan 2 aydan fazla süredir yayında. Sürekli fiyat yükseliyor ama ne satış var ne takas. Konu kirliliği.
    2 ay önce Türkiye garantili fiyatı 3900 tl iken bir anda 5000 tl ye fırlaması ile alakalı olabilir mi?

Boş yorum yapmayalım cihaz 3500 TL ye satıldı hali hazırda. Bu forumda yıllarca da alışveriş yapmış bir insanım fırsatçı olsam bu telefondan 10 tane bulur satardım :)

SATILDI

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.