Şimdi Ara

## sAtILıK- tAkAsLıK ##Leadtek 7800 GTX 256MB 256BIT EKRAN KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

Leadtek WinFast PX7800 GTX TDH MyVIVO

- Resimde ne görülüyorsa onlar vardır, Driver netten indirilebilir ama isteyene cd ye de çekip verebilirim. Garantisi bitmiştir muhtemelen.

-Aşağıda resimde görülen overclock biosu yüklüdür, en ufak sorunsuz ve + bir overclock olmadan kullanılmıştır ama 480 1350 hızlarında stabil 3D mark testleri alınmıştır.

- 22" LCD monitörüm ile 1680*1050 Assasin's Creed, Test Drive Unlimited, Call of Duty 4 , Fifa 09, NFS Undercover , NFS Pro Street Celeron 430 @3.3Ghz işlemci ile neredeyse full ayarlar açık oynayabiliyorum, hepsinde değil tabi full ayar yalan olmasın, TDU da yemiyor:)

- Ekran kartının ses durumundan da bahsetmek istiyorum, 450-1250 hızlarında yani oc siz iken fan %42 de 2200 rpm gibi dönüyor ve süper sessizdir kendileri, ben sesli kart sessiz kart diye kartı ayırırım, sesli karta para vermek istemem, satarken de belirtmek istedim, sesli olsaydı da muhakkak yazardım, herkes de böyle yapsa ne güzel olacak, ricamdır buradan herkese (=

Fiyat 75 TL .

En çok 4850 modeli olmak üzre üst düzey ekran kartları ile takas mümkündür.

WinFast PX7800 GTX TDH MyVIVO

Highlight
    Proven Shader Model 3.0 technology with Longhorn support
    NVIDIA® SLI™ technology
    CineFX™ 4.0 engine
    UltraShadow II Technology
    Intellisample™ 4.0 technology
    HDTV support
    MyVIVO function

Features

Microsoft® DirectX® 9.0c Shader Model 3.0 Support

NVIDIA®CineFX 4.0 Engine

NVIDIA® Intellisample™ 4.0 technology

NVIDIA® SLI™ technology
    Delivers up to 2x the performance of a single GPU configuration for unparalleled gaming experiences by allowing two graphics cards to run in parallel. The must-have feature for performance PCI Express graphics, SLI dramatically scales performance on over 60 top PC games.

NVIDIA® UltraShadow™ II technology
    Enhances the performance of bleeding-edge games, like id Software DOOM 3, that feature complex scenes with multiple light sources and objects.

NVIDIA ® PureVideo ™ technology
    The combination of high-definition video processors and NVIDIA DVD decoder software delivers unprecedented picture clarity, smooth video, accurate color, and precise image scaling for all video content to turn your PC into a high-end home theater.( Feature requires supported video software.)

Integrated HDTV encoder

Provides world-class TV-out functionality up to 1080i resolution.

OpenGL 2.0 optimizations and support

Ensures top-notch compatibility and performance for all OpenGL applications.

NVIDIA® nView® multi-display technology
    Advanced technology provides the ultimate in viewing flexibility and control for multiple monitors.

Dual 400MHz RAMDACs

Blazing-fast RAMDACs support dual QXGA displays with ultra-high, ergonomic refresh rates p to 2048x1536@85Hz.

Next-generation graphics delivers mind-blowing performance for Serious Gamers

Dual DVI support

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 16 Şubat 2009; 14:39:48 >

• pm
  • quote:

Orjinalden alıntı: öztin

pm

yok artık (=
    cevapladım
  • 65 liraya 8600GTleri satmıyorlar hocam ne yaptın? ki bu kart 8600gtleri tokat manyağı yapar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecay

65 liraya 8600GTleri satmıyorlar hocam ne yaptın? ki bu kart 8600gtleri tokat manyağı yapar.

ne yapayım ben sabredemiyorum , bir an önce satılsın bir an önce yenisini alayım , 4830 filan anlarsın sen onlardan güzel kartlar, ikinci dönem forumda olmuycam mecbur kalmadıkça. Son rötuşları yapıyorum. 1680*1050 de her oyunu full oynayamayınca darlanıyorum
  • 65'den aşağı verme derim. 8600GT lerin fiyatı bile daha fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Furious*

65'den aşağı verme derim. 8600GT lerin fiyatı bile daha fazla

65e bile kargo senden olsun diyenler var En olmadı satmam kullanırım, 1440*900 çözünürlük neyime yetmedi
  • Özel mesaj attım
  • pm atım
  • pm ler cevaplandı, sadeceh HDD ya da üst model ekran kartı ile takas olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.