Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

## sAtILıK- tAkAsLıK ##Leadtek 7800 GTX 256MB 256BIT EKRAN KARTI

9
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> ## sAtILıK- tAkAsLıK ##Leadtek 7800 GTX 256MB 256BIT EKRAN KARTI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10314 Mesaj
      Referanslar: 390

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      26 Şubat 2009 02:54:57 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

Leadtek WinFast PX7800 GTX TDH MyVIVO

- Resimde ne görülüyorsa onlar vardır, Driver netten indirilebilir ama isteyene cd ye de çekip verebilirim. Garantisi bitmiştir muhtemelen.

-Aşağıda resimde görülen overclock biosu yüklüdür, en ufak sorunsuz ve + bir overclock olmadan kullanılmıştır ama 480 1350 hızlarında stabil 3D mark testleri alınmıştır.

- 22" LCD monitörüm ile 1680*1050 Assasin's Creed, Test Drive Unlimited, Call of Duty 4 , Fifa 09, NFS Undercover , NFS Pro Street Celeron 430 @3.3Ghz işlemci ile neredeyse full ayarlar açık oynayabiliyorum, hepsinde değil tabi full ayar yalan olmasın, TDU da yemiyor:)

- Ekran kartının ses durumundan da bahsetmek istiyorum, 450-1250 hızlarında yani oc siz iken fan %42 de 2200 rpm gibi dönüyor ve süper sessizdir kendileri, ben sesli kart sessiz kart diye kartı ayırırım, sesli karta para vermek istemem, satarken de belirtmek istedim, sesli olsaydı da muhakkak yazardım, herkes de böyle yapsa ne güzel olacak, ricamdır buradan herkese (=

Fiyat 75 TL .

En çok 4850 modeli olmak üzre üst düzey ekran kartları ile takas mümkündür.

WinFast PX7800 GTX TDH MyVIVO

Highlight
      Proven Shader Model 3.0 technology with Longhorn support
      NVIDIA® SLI™ technology
      CineFX™ 4.0 engine
      UltraShadow II Technology
      Intellisample™ 4.0 technology
      HDTV support
      MyVIVO function

Features

Microsoft® DirectX® 9.0c Shader Model 3.0 Support

NVIDIA®CineFX 4.0 Engine

NVIDIA® Intellisample™ 4.0 technology

NVIDIA® SLI™ technology
      Delivers up to 2x the performance of a single GPU configuration for unparalleled gaming experiences by allowing two graphics cards to run in parallel. The must-have feature for performance PCI Express graphics, SLI dramatically scales performance on over 60 top PC games.

NVIDIA® UltraShadow™ II technology
      Enhances the performance of bleeding-edge games, like id Software DOOM 3, that feature complex scenes with multiple light sources and objects.

NVIDIA ® PureVideo ™ technology
      The combination of high-definition video processors and NVIDIA DVD decoder software delivers unprecedented picture clarity, smooth video, accurate color, and precise image scaling for all video content to turn your PC into a high-end home theater.( Feature requires supported video software.)

Integrated HDTV encoder

Provides world-class TV-out functionality up to 1080i resolution.

OpenGL 2.0 optimizations and support

Ensures top-notch compatibility and performance for all OpenGL applications.

NVIDIA® nView® multi-display technology
      Advanced technology provides the ultimate in viewing flexibility and control for multiple monitors.

Dual 400MHz RAMDACs

Blazing-fast RAMDACs support dual QXGA displays with ultra-high, ergonomic refresh rates p to 2048x1536@85Hz.

Next-generation graphics delivers mind-blowing performance for Serious Gamers

Dual DVI support

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 16 Şubat 2009; 14:39:48 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yarbay
      17217 Mesaj
      Referanslar: 443

Katılım Zamanı
      11 Ocak 2002

Durum
      Forumda değil

12 Şubat 2009 17:14:46
      pm
      |
      |

ALIMLARDA ÜYELİK TARİHİ NE KADAR ESKİDE OLSA REFERANSI YOKSA ÖNCE ÜRÜN SONRA PARA ÇALIŞIYORUM.
      İLANLARIMDA FİYAT SONDUR DEDİĞİM HALDE SON NE OLUR DİYENLERİ İTİNA İLE BANLARIM.
      AKSİNİ BELİRTMEDİ İSEM İLANLARIMDA TAKAS OPSİYONU BULUNMAMAKTADIR.
      SANAL PAZAR VS İLE İLGİLENMİYORUM.REZERVE VS YAPMIYORUM.PTT KARGO İLE ÇALIŞMIYORUM.
      440 REFERANS +15 YILLIK ÜYE+17.000 MESAJ GÜVEN İÇİN YETERLİ DEĞİLSE LÜTFEN İLANLARIMLA İLGİLENMEYİN
    • Yarbay
      10314 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      12 Şubat 2009 17:16:26 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: öztin

pm

yok artık (=
      cevapladım
      |
      |

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
    • DH Yönetici
      1077 Mesaj
      Referanslar: 117

Katılım Zamanı
      25 Aralık 2007

25 Not
      14 Şubat 2009 23:12:25
      65 liraya 8600GTleri satmıyorlar hocam ne yaptın? ki bu kart 8600gtleri tokat manyağı yapar.
      |
      |

Burak'a referans değil kefilim.Ha benden almışsınız ha ondan farkı yoktur:brkrdn
      Anlık mesajlaşma kullanmıyorum zaman israfı oluyor.Bu yüzden msn vb programlarla görüşmek yerine lütfen özel mesajı kullanınız veya telefon numarası isteyiniz..
    • Yarbay
      10314 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      14 Şubat 2009 23:14:11 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: ecay

65 liraya 8600GTleri satmıyorlar hocam ne yaptın? ki bu kart 8600gtleri tokat manyağı yapar.

ne yapayım ben sabredemiyorum , bir an önce satılsın bir an önce yenisini alayım , 4830 filan anlarsın sen onlardan güzel kartlar, ikinci dönem forumda olmuycam mecbur kalmadıkça. Son rötuşları yapıyorum. 1680*1050 de her oyunu full oynayamayınca darlanıyorum
      |
      |

• Binbaşı
      1607 Mesaj
      Referanslar: 108

Katılım Zamanı
      12 Ekim 2005

14 Şubat 2009 23:44:20
      65'den aşağı verme derim. 8600GT lerin fiyatı bile daha fazla
      |
      |

• Yarbay
      10314 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      14 Şubat 2009 23:50:51 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: *Furious*

65'den aşağı verme derim. 8600GT lerin fiyatı bile daha fazla

65e bile kargo senden olsun diyenler var En olmadı satmam kullanırım, 1440*900 çözünürlük neyime yetmedi
      |
      |

• Teğmen
      111 Mesaj
      Referanslar: 1

Katılım Zamanı
      22 Haziran 2007

Durum
      Forumda değil

18 Şubat 2009 23:09:18
      Özel mesaj attım
      |
      |

• Teğmen
      112 Mesaj
      Katılım Zamanı
      21 Ocak 2009

Durum
      Forumda değil

26 Şubat 2009 11:15:33
      pm atım
      |
      |

• Yarbay
      10314 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      26 Şubat 2009 12:17:02 Konu Sahibi
      pm ler cevaplandı, sadeceh HDD ya da üst model ekran kartı ile takas olur.
      |
      |

Reklamlar
nice türkiye
Paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.