Şimdi Ara

SATILIK / TAKASLIK HTC SENSATİON GARANTİLİ EKSİKSİZ KUTU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK / TAKASLIK HTC SENSATİON GARANTİLİ EKSİKSİZ KUTU
    Arkadaşlar merhaba,
    Yaklaşık 4 ay önce Vodofone'dan aldığım HTC SENSATİON telefonumu satmak veya bir alt modele takaslamak istiyorum.
    Telefon her ihtiyacınızı fazlasıyla karşılamakla beraber, bahsedilen tüm övgüleri hak etmektedir.
    Zoraki satış sebebim kredi kartlarıdır. Yoksa telefonumdan çok memnunum. Kısaca özetlersem durumunu;

quote:

*Telefonun ilk sahibiyim. Telefoncu veya diğer 50tl 100tl ucuza almaya çalıştığınız 10-20 kişinin kullandığı veya çeşitli denemeler yaptığı telefon değildir.
    *Android market dışında illegal yüklemeler,zorlama işlemleri vs yapılmadı. Çizik abartılacak şekilde yok deri kılık ile kullandım.
    *Dahilinde Alacak kişi sıfır telefon alır gibi rahat bir şekilde gönül rahatlıyla kullanabilir. Her türlü testinizi görsel-yazılımsal yapabilirsiniz
    *Eksiksiz kutu içeriğiyle teslim edeceğim.
    *Faturası + 8GB SanDisk Hafıza kartı + Orjinal kulaklık + Orjinal şarj aleti ve kullanım kitapçıkları vs...

Eğer varsa bilmeyen(?) araştırabilirler. Özelliklerini yazıp burayı doldurmak istemiyorum.
    HTC Sensation Bilgi İçin TIKLA

Takas için düşündüğüm telefon:
    Samsung Wave - WaveII

Telefonu elden elden dolaşmış veya kendini akıllı sanan arkadaşlar yazmasınlar bile.
    Fiyat : 1050 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 11 Şubat 2012 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Kendim Wave2 kullanıyorum nakitim olsa hiç durmam direk alabilirim. Çok güzel telefon hayılır işler.
  • bende wave 1 var. üstüne ne kadar istiyor sunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khaLed

Kendim Wave2 kullanıyorum nakitim olsa hiç durmam direk alabilirim. Çok güzel telefon hayılır işler.

Teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirohingi

bende wave 1 var. üstüne ne kadar istiyor sunuz?

Pm gönderildi
  • Pm gönderildi.
  • pm
  • Yanıtlandı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.