Şimdi Ara

Satılık Takaslık GSKILL Flare DDR3-1800Mhz CL7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ramleri nakit 200 e takas da sadece 2x4 gb lik en az 1600 mhz garantili faturalı ramlerle düşünüyorum, pm den ulaşırsanız
    sevinirim...

Burdakinin aynısıdır
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Hocam, ilânınız biraz sıkıntılı.

Şöyle ki resimler gözükmüyor. RAM'lerin fiyatı bellki değil gibi. RAM'lerin boyutu yok. RAM'ler garantili mi değil mi? Herhangi bir arızaları var mı?

Bunları bir düzenlerseniz sevinirim ya da seviniriz
  • ramlerin boyutu nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoltSpeed

Hocam, ilânınız biraz sıkıntılı.

Şöyle ki resimler gözükmüyor. RAM'lerin fiyatı bellki değil gibi. RAM'lerin boyutu yok. RAM'ler garantili mi değil mi? Herhangi bir arızaları var mı?

Bunları bir düzenlerseniz sevinirim ya da seviniriz

ramler vatan bilgisayardan alındı, ömür boyu garantilidir, kutusu vs her seyi durmaktadır, su anda kullanmaktayım asıl sebebim başta 8 gb yerine 2x2 lik kit almamdı, bana 2x4 ram lazım olduğu için satıyorum çünkü noctuna soğutucu kullandığım için ramlerin fanını kullanamıyorum artı noctuna 2 ram slotunu bariz kapatıyor, acil rame ihtiyacım olduğu için açtım bu ilanı, eğer 1 haftaya kadar satılmazsa muhtemel yeni ram aldıktan sonra açık artırma yöntemi ile gayet rahat satacağıma inanıyorum kafanıza takılan her şeyi sorabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: susuzdedeli

ramlerin boyutu nedir ?

ölçmedim tam olarak ama 6 yada 6.5 cm gelebilir
  • Hocam, güzel de RAM'lerin boyutu nedir? 2x2 midir, yoksa 4x1 mi? Söylerseniz memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoltSpeed

Hocam, güzel de RAM'lerin boyutu nedir? 2x2 midir, yoksa 4x1 mi? Söylerseniz memnun olurum.

2x2 dir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.