Şimdi Ara

SATILIK TAKASLIK FLYBOOK A33İ 3G GSM ÖZELLİKLİ TABLET PC. DOKUNMATİK EKRAN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
5.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • --------------------------------ÜRÜN RAMAZANTC NİCKLİ ÜYEYE SATILMIŞTIR HAYIRLI OLSUN.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    formdan bir arkadaştan aldığım flybook a33i 3g her yöne dönebilen dokunmatik ekran gsm özellikli tablet pc'yi satıyorum. şu an resim koyamıyorum aldığım arkadaşın tanıtımını koyuyorum msn adresim profilimde var isteyene msn'den gösterebilirim.
    -----------------------------------
    satış fiyatım 500.tl
    -----------------------------------
    telefon. cep bilgisayarı ve ılgimi çekebilecek cıhazlarla takas olur.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    ALDIĞIM ARKADAŞIN TANITIMI
    ----------------------
    Notebook Dıalogue Flybook urunudur entegre 3G li olup ıkıncı eldır. Ilk Sahıbıyım Ankara ıcı Elden teslım edılecektir..
    Urunun Resmı Web Sıtesıhttp://www.flybook.com.tr/a33.html
    urunun batarya kısmında hafıf bır catlak vardır onunda sebebı batarya bulamayıp bataryanın ıcındekı pıllerı kendım degıstırdım ondan dolayıdır.
    Suan kı batarya suresu 2 saatdır. normalde 19V 2.16 A adaptoru vardır. ama araba cakmaklıgından veya 12 v adaptor ıle sarj olabılıyor buda adaptorunu seyahate gıderken evde unutmanızı sorun yapmıyor. entegre sım kart gırısı sayesınde 3g ıle dırek baglantılı gerıye kalan herseyı resmı sıtesınden bakabılırsınız. kullanımdan dolayı ufak tefek cızıklerı vardır ekranın veya dokunmatıgınde en ufak bır sorun yoktur. bugun en kotu ıkıncı el bı touch screen monıtorun 350 tl oldugunu dusunursek cıhazın fıyatı 600 tl dır. pazarlık vardır ıyı bır cıhaz veya telefon ıle takas olabılır.

Urunun Kısaca ozellıklerı

8.9 Inch Dokunmatık Ekran
    40 Gb Ide Hard Dısk
    Transmeta crouse TM 5800 Islemcı
    512 Mb DDR Ram
    3G Sım Kart Gırısı
    Bluetooth
    Gprs
    Gsm
    Siemens Wırelles

Gsm Özellıgı Sayesınde Telefon olarak Kullana bılme

Resımlerı Bır Turlu Atamadım yanlız Kendı sıtesındekı ıle bıre bır aynıdır arkadaslar
    -----------------------------------------------------------------------------------------------

NOT ŞU AN ÜSTÜNDE 100GB HARDDİSK VAR.
    (RESİMLER CIHAZIN KENDİ RESİMLERİDİR İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM EDİLEBİLİR)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatihli52 -- 2 Ağustos 2010; 1:35:35 >

• pm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cözüm Bilgisayar

slm bu laptoppa
    sım kartımı
    takıp telefon olarakta kullanabılırmıyım
    gorusme yapabılırmıyım
    saygılar

Evet aynen. yapabilirsiniz...
  • peki imei kayıtlı mı
  • Daha önce kullanıldığı için IMEI kayıtlıdır.
  • istanbulda olsaydın bi bakardık,
    böyle bir ürün alma niyetim var küçük tablet özellikle bir bilgisayar arıyorum,
    pilin durumu anlatıldıgı gibi mi, görüntüsü kötü mü?
    pilin bir resmini yüklersen iyi olur
    msn karşıtıyım, kullanmıyorum:)
    alıcam dersem nasıl yapıcaz???
  • cevap: istanbul bahçeli evlerdeyim.
  • pm
  • Cihaz benımdı fatihli52 arkadasımıza ben sattım pılın ıcındekı hucrelerı ben degıstırdım kotu durumda degıl sadece sadece acarken kı tornavıda ızlerı takdır edersınızkı sıkı takılıdır pıller adaptorler vs ben kullanımından dolayı cok memnundum sıkıstıgım ıcın sattım suan pısmanım...alacak olan arkadaslara sımdıden hayırlı olsun
  • ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN BEN SANIRIM GÖREMEDİM YA DA ARKADAŞ YAZMAMIŞ OLABİLİR.

ÜSTÜNDEKİ İŞLETİM SİSTEMİ NEDİR? BEN ŞİMDİ BUNDA BS PLAYER YUKLEYİP DİVX İZLEYEBİLİYOR MUYUM SORUNSUZ? RAM OLAYI EKRAN KARTI OLAYI NASIL BUNUN? BANA ÇOK DÜŞÜK GELDİ ARTTIRABİLİYOR MUYUZ?

ARTTIRABİLİYORSAK MALİYETİ VE PARÇA BULUNABİLİRLİĞİ NEDİR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magborat -- 24 Mart 2010; 19:25:35 >
  • Pm kutunuz dolu o yüzden buraya yazıyorum
    Sıfır ayarında 20 ay daha garantili nokia e66 ile takas olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: magborat

ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN BEN SANIRIM GÖREMEDİM YA DA ARKADAŞ YAZMAMIŞ OLABİLİR.

ÜSTÜNDEKİ İŞLETİM SİSTEMİ NEDİR? BEN ŞİMDİ BUNDA BS PLAYER YUKLEYİP DİVX İZLEYEBİLİYOR MUYUM SORUNSUZ? RAM OLAYI EKRAN KARTI OLAYI NASIL BUNUN? BANA ÇOK DÜŞÜK GELDİ ARTTIRABİLİYOR MUYUZ?

ARTTIRABİLİYORSAK MALİYETİ VE PARÇA BULUNABİLİRLİĞİ NEDİR?

hocam cihazda windows xp yüklü yani istediğin programı yüklersin.
    dvd-dvix vs izlenir sanıyorum çünkü n270'li netbooklarda bile izleniyor.
    yalnız kusura bakmayın bu kadar küçük alette dvd izleme isteği nedendir onu anlayamıyorum (yolculuklar haricinde)...
    ram ve hdd muhtemelen yükseltilebilir (emin değilim ram konusunda).
    ekran kartı yükseltilemez ve üzerinde kaç mb nasıl bir kart var bilmiyorum ama bir ara gidip bakarım....

laf aramızda Seyfi abiden birşey almak için gittiğimde incelemiştim cihazı oldukça cezbedici bir cihaz.
    heleki sunum vs yapanlar için acayip ideal diyorum.

• gsm özelliği olması çok ilgimi çekti telefon olarak bir tablet pc kullanmak çok ilginç olabilir hocam bi dükkanıma bakın belki işinize yarar bişeyler çıkar hayırlı satışlar iyi günler dilerim
  • cevap: sozercem86 ilginize teşekkür ederim dükkanınızda uygun birşey bulamadım
    mesajı pm'den yazmadığınız için yeni farkettim size iyi alışverişler.
  • PM ATICAM FAKAT SEYFİ ABİ GELEN KUTUN DOLU GOZUKUYO..... URUNU ALABİLİRİM ARKADASLAR
  • Hayırlı satışlar.cihazın ekran hafızası kaç megabayt acaba? Birde piyasadaki celeron, via, n270, n280, n450 netbooklar sıralamasında cihazın performans mevkii neredir.?
  • arkadaslar ürün tarafımdan alındı ve simdi benımde hevesim gecti super bi cihaz.bende takaslamak istiyorum super cıhaz gercekden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.