Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILIK/TAKASLIK FAZLALIK ÜRÜNLER/BATAN GEMİNİN MALLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Parçaları >> Hoparlör, Ses Kartı, Kulaklık >> SATILIK/TAKASLIK FAZLALIK ÜRÜNLER/BATAN GEMİNİN MALLARI
Giriş
      649 Mesaj
      Referanslar: 11

Katılım Zamanı
      11 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

19 Ocak 2014 00:02:31 Konu Sahibi
      ARKADAŞLAR ÜRÜNLERİ KULLANMIYORUM. İŞİNİZE YARAR ÜRÜNLER ELİMDEN GELDİĞİNDE MAKUL FİYATLAR YAZMAYA ÇALIŞTIM.ÇOKLU ALIMDA YAPARIZ BİRŞEYLER.
      TAKAS GÜNCEL BİLGİSAYAR PARÇALARI İLE OLABİLİR. ALTI ÜSTÜ KONUŞURUZ.

A4 Tech X7 Gaming Klayve = TAKASLANDI - DR.SLAY
      http://www.sanalpazar.com/A4-Tech-X7-Gaming-Klayve__isp14982612
      KUTUSUNDA,SIFIR AYARINDA TEMİZ,VATAN'DAN ALINDI 23 ay garantili FATURASIYLA

Modüler Power Supply Kablosu SATILDI - neta ( hayri abimize) -2 tane PCI-EX var.güç kaynağı tarafı 8 pinli(6+2) ekran kartı girişi tarafı 6 pinli

http://store.donanimhaber.com/ac/5b/0b/ac5b0b5dcad5202a2f51f58a7a44caff.jpg

Sata kablo 5 TL x2 adet var

Fan kontrol Kablosu 5 TL x2 adet var + 1 adet güç kablosu var 5 TL

HDMI kablo altın uclu 50 cm - 5 TL

Fan kontrol aleti 7 TL

Sata yı normal girişe çeviren kablo 5 TL

Ekran kartı güç kablosu 5 TL x 3 adet var 6 pın (2 si sata, 1 i normal güç çıkışlı )

Thermaltake Max 4 2.5” Harici Disk Kutusu (e-sata girişli,Aluminyum,kutulu) =40 TL

Power Kablosu kaliteli, Topraklı aynı fotodaki gibi Sıfır gibi sadece denemek maksadıyla açıldı= 5 TL

Bozuk 3 Adet 2.5” Harddisk (*toshiba 120 gb badsektör var. *Segate 500gb içini açtım acemilik dönemlerimde,aslında hiçbir problemi yoktu açtığımdan ötürü kafa vurma vs..*WD 320 gb sanırım bedsektör vardı . ) hiçbirinde elektronik müdahale olmamıştır.= Hepsi 40 TL

Poly Lingua & Redhause İng-Türkçe/Türkçe-İng Sözlük (Kupon biriktirerek 2012 yılında almıştım.pilleri bitik,fazla kullanılmadı) = 15 TL

6 V şarjlı matkap (bim’den almıştım 6 ay daha olmadı fazla kullanılmadı,temiz) = 15 TL

9v DC 300mA Adaptör , çalışıyor = 7 TL

Dunlop Masa Tenis raketi (temizdir fazla kullanmadım ) = 5 TL

İpod/İphone için Usb data kablosu = 5 TL

Hama usb kablosu = 5 TL

Nokia ince uclu şarj aleti ( x 2 Adet var Orjinaldir )= 4 TL / Adet fiyatı

Nokia Kalın uclu şarj aleti ( x 2 Adet var Orjinaldir )= 4 TL / Adet fiyatı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sol7dier -- 31 Ocak 2014; 20:40:00 >

|
      |

Her Zaman belirli bir düşüncede olma, hayallerini ve hedeflerini yüksek tut ve elinden geldiğince gayret etmeye çalış, sonucunda başarılı olacaksın bunu sakın UNUTMA .Ayrıca kalbini temiz tut ALLAH Her zaman sana yardım eder.

Reklamlar
Paykasa
SEO
nice türkiye
millenicom;internet;servis
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.