DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
SATILIK/TAKASLIK(EKRAN KARTI&775 ANAKART) GRUNDIG GNB 1555 A2 İ3
2
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Parçaları >> Monitörler >> SATILIK/TAKASLIK(EKRAN KARTI&775 ANAKART) GRUNDIG GNB 1555 A2 İ3
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      517 Mesaj
      Referanslar: 41

Katılım Zamanı
      17 Şubat 2006

Durum
      Forumda değil

28 Kasım 2011 20:13:07 Konu Sahibi
      MERHABA ARKADAŞLAR,

GRUNDIG GNB 1555 A2 İ3

ürün 3 haftalıktır.
      bu 3 haftanın 3-4 günü kullanılmıştır
      kutusu ve garanti belgesi durmakta faturası şirket adına muhasebeye verilmiş.
      elimde sadece kendisi kutusu adaptörü garanti belgesi kitapçığı var.
      orjinal işletim sistemi üzerinde kurulu halde bekliyor.

ürün linki
      http://www.grundig.com.tr/?c=14&p=73

istediğim fiyat
      ... TL

uygun teklifler değerlendirilir.

CİDDİ ALICILARA SANALPAZAR İLANI AÇILIR
      TAKAS ÜST SEVİYE PC BİLEŞENLERİ İLE OLUR
      EKRAN KARTI&775 ANAKART DURUMA GÖRE EKSİĞİNİ FAZLASINI KONUŞURUZ

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tttahmettt -- 15 Şubat 2012; 15:03:11 >

|
      |

teleservice ürünü almıyorum kullanmıyorum tavsiye etmiyorum

Alışveriş yaptığım arkadaşlar

Sisilli @ UzunERdem @ i_nn @ serdar514 @ apocalypto_ @ blackdiamond16 @ tevrat52 @ shenor @ erkanerce @ erenberkay @ erolday @ -gtr @ fatih788 @ DeadZon @ afsinedremitli @ rhnzkn @ ibrahimnc @ cash84 @ Christian Troy @ blackbullet @ iLLEGAL @ garfiens @ ibroam @ Ahmeteyup @ cMbRs @ albatman @ Berti @ Cold @ ozanblotter @ CrySystem @ master93 @ Orod-Dain @ realthing @ mahony99 @ safa_2 @ tarantinox @ CoBaLTx34 @ marsay @ mustul @ yigit__ali @ ELDRUN @ emrahh 88 @ balilias @ alperbaba @ yasin1910 @ inFiniTyDark @ feyyazbugan @ birkin @ sél@h@ttin @ dgo_cr7 @ wodoo2 @ mr.marvel @ SBK @ CodeMachine @ leef1616 @volkitolki77 @karmakan @ Ahmet© @bombaci nurettin @ diji_irfan33 @ makavell54 @M`Shinoda @Mr.Kermit @ RuHsUz PiNoKyO @Kenseii @umitkirmizi @Technical.assistance @jnyt @Tenacious D @cemilac @The Legion @Kenseii @haaaapsuuu @ gokhanext @sir_recep @berdush42 @Naroku @Wheatherman @magi34 @TwisteRegOS @ucanpirpir @hiickimse @ anycs NightmarE_6 @NightmarE_6 @Kratosgreatdestroyer @epoyraz @coolhearts @admestos @lastpavel @ufukdemirci35 @kayra3331 @ HakkiAlkan @byerxan @t_garret @ keteci66 @SKYSOL!D @Z1mBaBwE @darkneel @yusufsk @xmacix @ sasmalco @zaferakay @sevecen69 @Ac1DBuRN @Hellcast @rcpykt @Requiem_For_a Dream @Firochromis @ismailgvn77 @esTFyz @aydınayhan

allatkilerle muhattap olmayın bilgi için pm atın
      SilentGamer @ race2005 @EmreRts @ classcocuq
    • Er
      1 Mesaj
      Katılım Zamanı
      27 Aralık 2005

Durum
      Forumda değil

21 Aralık 2011 18:16:36
      laptop halen duruyormu?

• Yüzbaşı
      517 Mesaj
      Referanslar: 41

Katılım Zamanı
      17 Şubat 2006

Durum
      Forumda değil

22 Aralık 2011 21:56:28 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: baranq28

laptop halen duruyormu?

pm le cevapladım
      |
      |

teleservice ürünü almıyorum kullanmıyorum tavsiye etmiyorum

Alışveriş yaptığım arkadaşlar

Sisilli @ UzunERdem @ i_nn @ serdar514 @ apocalypto_ @ blackdiamond16 @ tevrat52 @ shenor @ erkanerce @ erenberkay @ erolday @ -gtr @ fatih788 @ DeadZon @ afsinedremitli @ rhnzkn @ ibrahimnc @ cash84 @ Christian Troy @ blackbullet @ iLLEGAL @ garfiens @ ibroam @ Ahmeteyup @ cMbRs @ albatman @ Berti @ Cold @ ozanblotter @ CrySystem @ master93 @ Orod-Dain @ realthing @ mahony99 @ safa_2 @ tarantinox @ CoBaLTx34 @ marsay @ mustul @ yigit__ali @ ELDRUN @ emrahh 88 @ balilias @ alperbaba @ yasin1910 @ inFiniTyDark @ feyyazbugan @ birkin @ sél@h@ttin @ dgo_cr7 @ wodoo2 @ mr.marvel @ SBK @ CodeMachine @ leef1616 @volkitolki77 @karmakan @ Ahmet© @bombaci nurettin @ diji_irfan33 @ makavell54 @M`Shinoda @Mr.Kermit @ RuHsUz PiNoKyO @Kenseii @umitkirmizi @Technical.assistance @jnyt @Tenacious D @cemilac @The Legion @Kenseii @haaaapsuuu @ gokhanext @sir_recep @berdush42 @Naroku @Wheatherman @magi34 @TwisteRegOS @ucanpirpir @hiickimse @ anycs NightmarE_6 @NightmarE_6 @Kratosgreatdestroyer @epoyraz @coolhearts @admestos @lastpavel @ufukdemirci35 @kayra3331 @ HakkiAlkan @byerxan @t_garret @ keteci66 @SKYSOL!D @Z1mBaBwE @darkneel @yusufsk @xmacix @ sasmalco @zaferakay @sevecen69 @Ac1DBuRN @Hellcast @rcpykt @Requiem_For_a Dream @Firochromis @ismailgvn77 @esTFyz @aydınayhan

allatkilerle muhattap olmayın bilgi için pm atın
      SilentGamer @ race2005 @EmreRts @ classcocuq
Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.