Şimdi Ara

SATILIK/TAKASLIK(EKRAN KARTI&775 ANAKART) GRUNDIG GNB 1555 A2 İ3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ses & Görüntü >> Monitör >> SATILIK/TAKASLIK(EKRAN KARTI&775 ANAKART) GRUNDIG GNB 1555 A2 İ3
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    517 Mesaj
    Referanslar: 41

Katılım Zamanı
    17 Şubat 2006

Durum
    Forumda değil

MERHABA ARKADAŞLAR,

GRUNDIG GNB 1555 A2 İ3

ürün 3 haftalıktır.
    bu 3 haftanın 3-4 günü kullanılmıştır
    kutusu ve garanti belgesi durmakta faturası şirket adına muhasebeye verilmiş.
    elimde sadece kendisi kutusu adaptörü garanti belgesi kitapçığı var.
    orjinal işletim sistemi üzerinde kurulu halde bekliyor.

ürün linki
    http://www.grundig.com.tr/?c=14&p=73

istediğim fiyat
    ... TL

uygun teklifler değerlendirilir.

CİDDİ ALICILARA SANALPAZAR İLANI AÇILIR
    TAKAS ÜST SEVİYE PC BİLEŞENLERİ İLE OLUR
    EKRAN KARTI&775 ANAKART DURUMA GÖRE EKSİĞİNİ FAZLASINI KONUŞURUZ

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tttahmettt -- 15 Şubat 2012; 15:03:11 >

|
    |

Alışveriş yaptığım arkadaşlar

Sisilli @ UzunERdem @ i_nn @ serdar514 @ apocalypto_ @ blackdiamond16 @ tevrat52 @ shenor @ erkanerce @ erenberkay @ erolday @ -gtr @ fatih788 @ DeadZon @ afsinedremitli @ rhnzkn @ ibrahimnc @ cash84 @ Christian Troy @ blackbullet @ iLLEGAL @ garfiens @ ibroam @ Ahmeteyup @ cMbRs @ albatman @ Berti @ Cold @ ozanblotter @ CrySystem @ master93 @ Orod-Dain @ realthing @ mahony99 @ safa_2 @ tarantinox @ CoBaLTx34 @ marsay @ mustul @ yigit__ali @ ELDRUN @ emrahh 88 @ balilias @ alperbaba @ yasin1910 @ inFiniTyDark @ feyyazbugan @ birkin @ sé[email protected]@ttin @ dgo_cr7 @ wodoo2 @ mr.marvel @ SBK @ CodeMachine @ leef1616 @volkitolki77 @karmakan @ Ahmet© @bombaci nurettin @ diji_irfan33 @ makavell54 @M`Shinoda @Mr.Kermit @ RuHsUz PiNoKyO @Kenseii @umitkirmizi @Technical.assistance @jnyt @Tenacious D @cemilac @The Legion @Kenseii @haaaapsuuu @ gokhanext @sir_recep @berdush42 @Naroku @Wheatherman @magi34 @TwisteRegOS @ucanpirpir @hiickimse @ anycs NightmarE_6 @NightmarE_6 @Kratosgreatdestroyer @epoyraz @coolhearts @admestos @lastpavel @ufukdemirci35 @kayra3331 @ HakkiAlkan @byerxan @t_garret @ keteci66 @SKYSOL!D @Z1mBaBwE @darkneel @yusufsk @xmacix @ sasmalco @zaferakay @sevecen69 @Ac1DBuRN @Hellcast @rcpykt @Requiem_For_a Dream @Firochromis @ismailgvn77 @esTFyz @aydınayhan @Altanis @ibocan1978 @_ÇALIŞKAN_

allatkilerle muhattap olmayın bilgi için pm atın
    SilentGamer @ race2005 @EmreRts @ classcocuq

• Er
    1 Mesaj
    Katılım Zamanı
    27 Aralık 2005

Durum
    Forumda değil

laptop halen duruyormu?

Katılım Zamanı
    17 Şubat 2006

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: baranq28

laptop halen duruyormu?

pm le cevapladım
    |
    |

Alışveriş yaptığım arkadaşlar

Sisilli @ UzunERdem @ i_nn @ serdar514 @ apocalypto_ @ blackdiamond16 @ tevrat52 @ shenor @ erkanerce @ erenberkay @ erolday @ -gtr @ fatih788 @ DeadZon @ afsinedremitli @ rhnzkn @ ibrahimnc @ cash84 @ Christian Troy @ blackbullet @ iLLEGAL @ garfiens @ ibroam @ Ahmeteyup @ cMbRs @ albatman @ Berti @ Cold @ ozanblotter @ CrySystem @ master93 @ Orod-Dain @ realthing @ mahony99 @ safa_2 @ tarantinox @ CoBaLTx34 @ marsay @ mustul @ yigit__ali @ ELDRUN @ emrahh 88 @ balilias @ alperbaba @ yasin1910 @ inFiniTyDark @ feyyazbugan @ birkin @ sé[email protected]@ttin @ dgo_cr7 @ wodoo2 @ mr.marvel @ SBK @ CodeMachine @ leef1616 @volkitolki77 @karmakan @ Ahmet© @bombaci nurettin @ diji_irfan33 @ makavell54 @M`Shinoda @Mr.Kermit @ RuHsUz PiNoKyO @Kenseii @umitkirmizi @Technical.assistance @jnyt @Tenacious D @cemilac @The Legion @Kenseii @haaaapsuuu @ gokhanext @sir_recep @berdush42 @Naroku @Wheatherman @magi34 @TwisteRegOS @ucanpirpir @hiickimse @ anycs NightmarE_6 @NightmarE_6 @Kratosgreatdestroyer @epoyraz @coolhearts @admestos @lastpavel @ufukdemirci35 @kayra3331 @ HakkiAlkan @byerxan @t_garret @ keteci66 @SKYSOL!D @Z1mBaBwE @darkneel @yusufsk @xmacix @ sasmalco @zaferakay @sevecen69 @Ac1DBuRN @Hellcast @rcpykt @Requiem_For_a Dream @Firochromis @ismailgvn77 @esTFyz @aydınayhan @Altanis @ibocan1978 @_ÇALIŞKAN_

allatkilerle muhattap olmayın bilgi için pm atın
    SilentGamer @ race2005 @EmreRts @ classcocuq
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
son dakika
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.