Şimdi Ara

Satılık/Takaslık ASUS ROG STRIX-GTX 1070 Ti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık/Takaslık ASUS ROG STRIX-GTX 1070 Ti
    Arkadaşlar merhaba;

Sadece 3 gün kullanılmış ASUS ROG STRIX-GTX 1070 Ti ekran kartım satılıktır. Ürün Vatan Bilgisayardan alınmıştır. Adıma faturalı olup fatura tarihi Aralık 2017'dir. 2 yıldan fazla garantisi vardır.

Kartın ilk sahibiyim. Mining ile yıpratılmış kartlar ile kartımı lütfen karıştırmayınız. Sadece 3 gün kullanıldı. Sıfır kokusunu almazsanız kartımı iade alırım. Kutusu ve içeriği tamdır. Amasya merkezde kartı çalıştığım yerde elden alabilirsiniz.

Sattığım ürünlerin temizliği ve kalitesi için referanslarıma bakabilirsiniz.

Fiyat 2500 TL'dir.

Takas olarak sadece aşağıdaki ürünleri kabul ediyorum. Üzerine ne kadar istersiniz gibi sorulara yanıt vermiyorum kendi malınızın fiyatını kendiniz belirleyin uygun olursa takaslarız. Fiyatları her taraftan kontrol edebilirsiniz. Acil satmaya ve paraya ihtiyacım yoktur. Karşılıklı herkesin işi görülsün.

Takas olarak sadece
    Ryzen 2700X + Nakit (Sıfır ya da sıfırı kadar temiz olmalı)
    RGB 3000 MHZ ve üzeri Ram kiti + Nakit (Sıfır ya da sıfırı kadar temiz olmalı)

Başka bir ürüne ihtiyacım şuan için yoktur.

Saygısız kişilerle alışveriş yapmıyorum. Mesajına cevap dahi vermem.

18 yaşından küçükler ile alışveriş yapmıyorum.

Kendi ürününün fiyatını yükseltip benim ürünün fiyatını yere indirenle alışveriş yapmıyorum.

Dediklerimin aksi yönünde bir şey çıkarsa paranızı kesintiye uğratmadan iade ediyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma kapalıdır.
    Fiyat : 2500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Amasya, Merkez Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.